2021'de Windows 7 kullanılır mı?

Her Windows 7 konusunda SSD al, Windows X'e geç. Adamın parası olsa zaten o sürüme geçer ama adam size bunu sormuyor ki. Adamın sorduğu soru şu Windows 7 2021 yılında kullanılır mı? Sizin yapacağınız şey şu, adamın sorusuna "Evet veya hayır. Arkasından sebeplerini sıralamalısınız. " Başka işletim sistemi önermemelisiniz.

Kullanılır.
Windows 8.1 işine hiç girmeyin berbat bir arayüzü var, Win 7 daha iyi.
Bu arada benim de bilgisayarım aynı özelliklere sahip ve 240 GB SSD var fakat Windows 10'dayım bence SSD taktır ve Win 10'a geç.

Evet haklısınız bu yıl 500 GB kapasiteli bir SSD taktırıp Windows 10 kuracağım.

Windows 8.1'i kullanıyorum yıllardır gayet memnunum. Arayüzü böyle kötü şöyle kötü falan diyenler saçmalıyor. Gayet memnunum aşırı iyi bir işletim sistemi. Tabii ki sizin kararınız.

Windows 7 için interaktif destek bitti. Kullanımı basit ve kolay olduğu için düşük sistemli cihazlar için kullanılması ideal. Performansı Windows 10'a nazaran daha iyi olur.

Bu yıl SSD almayı düşünüyorum. Öyle bilgisayara Windows 10 kururum.
Windows 8.1'i kullanıyorum yıllardır gayet memnunum. Arayüzü böyle kötü şöyle kötü falan diyenler saçmalıyor. Gayet memnunum aşırı iyi bir işletim sistemi. Tabii ki sizin kararınız.

Çok doğru söylüyorsunuz, Evet. Teşekkür ederim.
Her Windows 7 konusunda SSD al, Windows X'e geç. Adamın parası olsa zaten o sürüme geçer ama adam size bunu sormuyor ki. Adamın sorduğu soru şu Windows 7 2021 yılında kullanılır mı? Sizin yapacağınız şey şu, adamın sorusuna "evet veya hayır. Arkasından sebeplerini sıralamalısınız. " başka işletim sistemi önermemelisiniz.

Merhabalar. Windows ürün anahtarım anahtarım var. Fakat kastığı için geri Windows 7'ye geçirdim. Çok doğru söylüyorsunuz herkes Windows 8.1 kurun Linux falan kurun diyor.

Merhabalar arkadaşlar. 4 GB RAM, 500 GB HDD, Intel Core i3 3. nesil işlemcili Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayarım var. Bilgisayarım Windows 10 olmuyor. Windows 8.1 de kurmak istemiyorum. Linux hiç kullanmak istemiyor. Yani Windows bağımlısıyım diyebilirim :) Peki yıl olmuş 2021, Windows 7 kullanılır mı?

Güçlü oyunlar oynamıyorsanız ya da video izlemek ve ofis için ise bal gibi kullanılır.

Geri
Yukarı