2022 LGS nasıl geçti?

Sınavdan çıktığımı eve gidince farketmiştim. Teog gibi bi sınavdan sonra soğuk su gibi gelmişti ilk LGS.
O kadar umursamadım ki içimdende çok fena sövüyordum. Eve gidip cs atmıştım direk. Ama puanım çok fazla olmamasına rağmen iyi bir liseye yerleştim.

O kadar umursamadım ki içimdende çok fena sövüyordum. Eve gidip cs atmıştım direk. Ama puanım çok fazla olmamasına rağmen iyi bir liseye yerleştim.
Aynı şekilde. Eve gittiğim gibi LoL oynamıştım. Geçen sene millet 497 ile fen lisesine giderken bizim dönemde insanlar 390'larla gidiyordu.

Matematik kolay diye tüm sınav kolay değildi. Kolay diyenlere aldanma. Çoğu hoca sınavın genel olarak özellikle Türkçe olarak zorladığını söyledi. Matematik geçen seneye göre biraz kısmışlar ama yine zor.
Hocam hedefinizden bağımsız konuşursak sonucunuz güzel ancak bu sene büyük bir ihtimal liseler geçen seneye göre daha yüksek puanla alırlar çünkü 2021’de sınava girmiş birisi olarak bu sınavı fazla basit buldum(çoğu kişi gibi). Yani büyük ihtimal liselerin taban puanları 2019 gibi olur. Tebrik ederim.
Not: Hedefiniz neresi acaba?
Sende oturduğun yerden baktığın için basit gelir tabii.

Geri
Yukarı