2022 yılında iPhone 11 128 GB alınır mı?

2800 dolar neredeyse hiçbir şey. Bu para ile telefon almaktansa daha güzel yatırımlar yapılıp kar edilen para ile telefon alınabilir. Ama dediğim gibi var olan paranızın yarısını direkt bir ihtiyaca vermek saçma geliyor.

iPhone 11 gerçekten güzel bir telefon ancak ısınma sorunu olduğumu düşünüyorum (benim cihazımda değil sanırım sadece başkaları da şikayetçi)

Siz ne kadar toxic bir insansınız. İsterse 5 alsın ama telefon donucaksa adam niye ona para versin sence!!
İphone 11 kullanıyorum telefon bir kere donmadı ?

Hocam nasıl para önemli değil? 11 ve 12'nin arasında neredeyse 5000 lira fark var? o paraya yanına aksesuar alır daha iyi.
O anlamda demedim hocam adamın para sıkıntısı yokmuş. Onu anlatmak istedim.

iPhone 11 gerçekten güzel bir telefon ancak ısınma sorunu olduğumu düşünüyorum (benim cihazımda değil sanırım sadece başkaları da şikayetçi)

İphone 11 kullanıyorum telefon bir kere donmadı ?
Bende donuyor ama. Bende sıkıntı var o zaman.

Siz ne kadar toxic bir insansınız. İsterse 5 alsın ama telefon donucaksa adam niye ona para versin sence!!
Hahahaha toxic olduk bugün de. Tamam dostum sen devam et. Arkadaş 14 çıkınca onu alsın üstüne 15 bin ekleyip doğru diyorsun.

Vallahi ne donma ne kasma neye girdiysem canavar gibi çalışıyor. Sadece ısınma sorunu var.

iPhone 13 Pro Max'te bile ısınma var. Telefonlarda gayet doğal geliyor artık. İçinde soğutmak için hava akımı bile yok.

@roigotv
Bende iPhone 11 kullanıcısıyım ve evet ısınma konusunda cihaz elinden geleni ardına koymuyor ama donma gibi bir şeyi yaşamadığımı rahatça söyleyebilirim, tabi ne tarz işlemler yapıyorsunuz bilmiyorum ancak duruma göre cihazınızda bir sorun olabilir veya yaptığınız işlemler her neyse cihaz yetersiz kalıyor olabilir (şimdi düşünüyorum ama pekte yetersiz kalacağı çokta yer bulamadım 😅).

Geri
Yukarı