2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?

Hiç RPG tarzı oynamadıysan Witcher 3 iyi bir başlangıç olabilir çünkü ağır bir RPG oyunu değildir, ama günde 2 3 saat oynayarak bitirmen uzun sürer.

Beni sarmadı açıkçası, zevkler ve renkler tartışılmaz.
Çoğu oyuncu beğeniyor. Ben sıfırdan başlayacak olsam RDR 2'ye başlardım.

Katılıyorum. Bende beğenmedim ve RDR2 başladım. Daha çok hoşuma gitti.

İnsanların bu kadar çok övmesi üzerine indirdim ve daha hiç oynuyamadım. Bakalım umarım iyi bir oyundur ve begenirim.

Önemli olan yıl değil hocam. Şu an bile GTA 3 oynayan var. Seviyorsanız her zaman oynanır.

Ben Skyrim'e tekrar başlayacağım sen Witcher 3 soruyorsun. Bunlar zamansız oyunlardır her zaman oynanır.

RDR2 ile Witcher 3 ne alaka?

Onlar her konudan çıkarlar. Adam Farming Simulator oynanır mı diyor, birisi çıkıp "kardeşim aha RDR2 oyna" diyor.

Oynanır fakat ekran kartın iyiyse grafik modu kurmak lazım. Oyun dönemine göre güzel grafiklere sahip fakat şu an RT vs. derken oyun grafikleri çok değişti, biraz bayabilir.

Ben aldım oynadım 15 dakika sonra benlik değil diyerek iade ettim. Oyun indirime girdiğinde tekrar aldım tekrar oynadım. Bu sefer çok sevdim. Çünkü olayları ve sahneleri atlamadan filmsel akışı bozmadan oynadım. Tavsiye ederim

İkisi de hikayeli ve popüler oyun olduğu için. Ben pek hikayeli oyun oynamam Witcher'a da o yüzden ısınamadım pek. Farklı bir oyun önerdim, bunda bir sakınca var mıdır?

Adam oyun önerisi falan istememiş sadece "Witcher 3 oynanır mı" demiş.

Geri
Yukarı