2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

Kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Yapımının üzerinden uzun bir süre geçmiş olabilir ancak hikayesi ile hâlâ çok iyi bir oyun. Grafikleri şu an pek tatmin etmeyebilir (ne grafikli oyunlar gördük sonuçta) ancak kesinlikle oynanmayacak bir seviyede değil aksine benim çok hoşuma gitmişti. Benim de ilk RPG tarzı hikayeli oyun deneyimim bu oyunla oldu ve çok hoşuma gitti. Ben oyunu butün DLC'ler ile beraber 110 saatte bitirdim yavaş yavaş tadını çıkararak oynamıştım. Soru işaretleri ve Gwent görevleri dışında bir görev kalmadı şu anda. Günde 2-4 saat oynayarakta zevk alıp bitirebileceğiniz bir oyun. Başlamak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin şahsi görüşüm.

Ben yaz tatilinde başlamıştım sonra bir baktım oyun 300 saat olmuş ve yaz tatili bitmiş kısaca bruh. 17 veya 18 yaş küçüklerin oynamasını kesinlikle tavsiye etmediğim bir oyun. Bildiğiniz zaman sömürüyor ondan etmiyorum bir de cinsel içerik çok. RDR 2 ile karşılaştırmayacağım ama iki oyunuda bitirdim RDR 2 daha kısa sürdü bende ancak RDR 2'ye çok daha büyük bütçe ayrıldığı çok belliydi. Kısaca Witcher 4 çıkasıya kadar oynanabilecek bir potansiyele sahip.

Oynanır ama ilk 5 saat biraz sıkabilir Action RPG tarzı oyunlara yeniysen. Grafikleri ya da atmosferi beğenmezsen Nexus Mods da milyon tane mod var kurup oynarsın. Oyna yani güzel oyun.

Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?
Ya Witcher 3 o kadar eski değil Witcher 2 bile keyif veriyor 2021'de. Ama şimdi 2022 diyorsun aga keyfi 31 Aralik'tan sonra gidebilir(!)😁
Şaka bi yana günde hani bi 3 saat oynamalısın en az belki daha bile fazla. Ben ana hikayeyi 27 saatte bitirdim ama yan görev ve ölümler dahil değil sen düşün gerisini.
Bence grafiklerde bi sorun yok. Özellikle maksimum ayarlarda doku kalitesi ve Nvidia Hairworks ile saç ve sakallar baya baya iyi.
Optimizasyonu da üzmez.
Bana yan görev yaptıran tek oyun.
Bana yan görev yaptırmayan tek oyun. Bir tek ana senaryoyu etkileyenleri yaptım. Ana görevler o kadar akıcı ki keşke açık dünyası falan olmasa direk ana görev gitsek bile dedim bazen.

Son düzenleme:
Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?
Knk RPG seviyorsan ve filim izlemeyi seviyorsan zaten grafikler taş gibi oynanış kimine göre güzel kimine göre kötü onuda sen deneyimleemen lazım birşey diyemem amma.bana güzel ve hoş geldi oynaanis genel manada güzel bir oyun ama sana bagli birde witcher vs rdr2 karşılaştırmasının yapılması saçma ikisi farklı yıllarda çıktı ve türü içeriği farklı hep herywrde görmüşümdür bu iki oyunun kıyaslanmasıni bannaa saçma geliyir ikisi birbirinden farklı mükemmel yapıtlar ikisinide deneyimlemeni tavsiye ederim

Knk RPG seviyorsan ve filim izlemeyi seviyorsan zaten grafikler taş gibi oynanış kimine göre güzel kimine göre kötü onuda sen deneyimleemen lazım birşey diyemem amma.bana güzel ve hoş geldi oynaanis genel manada güzel bir oyun ama sana bagli birde witcher vs rdr2 karşılaştırmasının yapılması saçma ikisi farklı yıllarda çıktı ve türü içeriği farklı hep herywrde görmüşümdür bu iki oyunun kıyaslanmasıni bannaa saçma geliyir ikisi birbirinden farklı mükemmel yapıtlar ikisinide deneyimlemeni tavsiye ederim
Oynanış konusunda tavsiyem, oyuna Blood and wine modu ile başlayıp hearts of stone u sonra da blood and wine ı bitirmek.
Blood and wine da bir mutasyon var ki ana oyunda olsa kimsenin oynanış anlamında sorunu kalmaz. Bahsettiğim mutasyon kılıcın gücünün %50'sini büyüye kopyalıyor böylece büyünün işlevi artıyor. Zaten o levelde iken tüm saldırıların 2. formunu da açılabilir. Bu şekilde yeni oyun+ ile bitirdim oyunu. Çok güzel oluyor böyle. @RegoslaX

Geri
Yukarı