2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

Hikayesi çok uzun diye biliyorum günde 2 saat oyun az gelebilir çok uzun sürer.
Aga zevkini çıkarmadıktan sonra bir manası yok game of the year ile xbox da oynuyorum her gün 1 saat falan, muazzam sarıyor ve tadında kalıyor. Pc de RDR 2 yi de aynı şekilde azar azar oynadım, o da muazzam keyif verdi. Bir oturuş da oyunu yarılamaktan nasıl zevk alıyorsunuz, anlamıyorum :&

Aga zevkini çıkarmadıktan sonra bir manası yok game of the year ile xbox da oynuyorum her gün 1 saat falan, muazzam sarıyor ve tadında kalıyor. Pc de RDR 2 yi de aynı şekilde azar azar oynadım, o da muazzam keyif verdi. Bir oturuş da oyunu yarılamaktan nasıl zevk alıyorsunuz, anlamıyorum :&
Günde zaten 10 saat oynasan yine bitirmesi zor bu oyunları. Yine keyfi çıkıyor. Sende nasıl bir sabır var da bu dev oyunları günde 1 saatte bitirdin?😅
İnsanın tekleyesi geliyor, sonunu göredi geliyor be!🤣

Bir oturuşta yarısını bitirmekten bahsetmedim. Yan görevleri ile 100 saate çıkan oyunu zaten bir oturuşta yarısını bitirmek için insandan farklı birşey olmak lazım. Oyunu çok uzun sürede bitirir ise hikaye arası kopukluk yaşayabilir oyunun sonunda başını hatırlamaz bazı şeyleri kaçırır vb. Her gün 1 saat ile sanırım %100 üç ayda biter tebrik ediyorum sizi de bu sürede oyundan zevk aldığınız için.Birde günde 2 saat aslında onun için 1,5 saat gibi denebilir görevlerde zaman kaybı fail olma vb dahil edilir ise

Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?

Kesinlikle oynanır 22. saatimdeyim olay örgüsü 10/8 ara sıra beni sıktı kılıçla dövüşme aksiyon 10/10 kobuşma yapma yani RPG'nin ana amacı 10/9 grafikler 10/10 eski durmuyor toparlarsak hayatımda ilk kez RPG oynayan biri olarak bu yapjmı çok beğendim ortalama puanımda 10/8.5 1.5 puanı artık bir ara öff birinden ne istesek sürekli çıkar istiyor dediğim için kırdım büyü kullanım falan çok zevkli kısaca 2022 değil 2025 olsa gene açar oynarım şu oyunu.
Günde zaten 10 saat oynasan yine bitirmesi zor bu oyunları. Yine keyfi çıkıyor. Sende nasıl bir sabır var da bu dev oyunları günde 1 saatte bitirdin?😅

Kanka ana hikayesi 50 saat falan ben her gün oynamasamda hafta sonları falab girip 4 saat oynayıp çıkıyorum 22 saatimdeyim çok oynayınca sıkıyor zevkinde bırakmak gerek.
Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?

Bir de oyunu bir oturuşta 2 4 saat oynayınca kalktığında kendini Geralt gibi hissediyorsun kılıç falaan sallıyordum evde en son.

Hocam, zamanımı yönetiyorum. Bir oyun için o kadar zaman harcamak akıl işi değil bana göre. Az, öz her zaman iyidir :)

İnsanların bu kadar çok övmesi üzerine indirdim ve daha hiç oynuyamadım. Bakalım umarım iyi bir oyundur ve begenirim.

Hocam şu an başından kalktım umarım oynamıssınızdır leleleyleleleyleleleyleleleyley sürekli git onun bunun işini yaptan çok farklı bir hikayeye heyecanı bol aksiyonlu hikayeye geçiyor 22 23. saaten sonra.

Karşı gelinecek bir şey yazmadım ki, ben üyeleri anlamıyorum. Ben 2 saat oynadım ve beğenmedim, çoğu oyuncu beğeniyor şans verilebilir yazdım. Ben şahsen sıfırdan başlayacak olsam RDR başlardım dedim ve oturdum yediğim linçi izliyorum. (bu isyan size değil, ironi olduğunun farkındayım.) :D

2 saat oynayıp bırakmışsın senin yorum yapman sağlıklı olmaz oyun DLC'ler ile birlikte 100+ saat sürüyor 2 saatte ak bostandan çıkamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı