2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

Ben oynayalı max yarım yıl oluyor oynadığımda soluksuz oynamıştım çok sardı ilk 10 saatten sağ çık o zaman zevkini alırsın. Dlcleri de unutma

Ben Skyrim'e tekrar başlayacağım sen Witcher 3 soruyorsun. Bunlar zamansız oyunlardır her zaman oynanır.

Onlar her konudan çıkarlar. Adam Farming Simulator oynanır mı diyor, birisi çıkıp "kardeşim aha RDR2 oyna" diyor.
haha aynen öyle valorant ile rdr2 yi karşılaştırana denk geldim

Yok. Ben Skyrim çok oynadım. Witcher hep aklımın bir köşesindeydi. Sonunda oynadığım zaman witchera aşık oldum. Anlatamam. Öyle bir aşk ki, tüm kitaplarını alırsın. Yetmez, basılmamış hikayelerini toplar, okumakla da yetinmez, kitapçıda bastırırsın. Yapacağım, bir bilgisayarım gelsin, kapak falan içerik yapacağım ve bastıracağım.
Not: Witcher önemli.

Karşı gelinecek bir şey yazmadım ki, ben üyeleri anlamıyorum. Ben 2 saat oynadım ve beğenmedim, çoğu oyuncu beğeniyor şans verilebilir yazdım. Ben şahsen sıfırdan başlayacak olsam RDR başlardım dedim ve oturdum yediğim linçi izliyorum. (bu isyan size değil, ironi olduğunun farkındayım.) :D

Hocam 2 saat oynarsan tabii ki de beğenmezsin adı üstinde RPG bir role girseysin kendini karakterle bütünleştirseydin 10 15 saat oynasan nasıl açılırdın.

Yeni konular

Geri
Yukarı