2080 Ti vs 2080

2080

2080 Ti

Nanokatalog hakkında hiç iyi yorumlar duymadım hocam.
2XXX kartlar şu an çok gerekli değiller. Oyun için kullanmayacaksanız bu seriyi almanız gereksiz gibi bir şey. Oyun için diyorsanız AMD tarafında da alternatifler var fakat 2080 alabilirsiniz. 2-4K kullanmayacaksanız 2080Ti gereksiz.
Oyun için RTX 2070-2080 serisiyle aynı fiyat ve performansda hangi AMD ekran kartları var acaba hocam ? :d
Öyle düşünüyorum RX590 ve RTX 2070 karşılaştırması yaptım. RX 590 daha FPS veriyor gibi bu gidişle işin içinden çıkmak zor olacak gibi 🙂
Hocam şaka yapıyor olmalısınız 🙂 RX590, GTX 1660 Ti`den bile daha zayıf bir ekran kartıdır. RTX 2070 ile kıyaslanamaz bile.

Son düzenleme:
Yanlış bakıyor olabilirsiniz RTX 2070 RX 590'dan çok daha performanslı bir karttır.
Hayır hocam bende ilk çok şaşırdım.
Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nanokatalog hakkında hiç iyi yorumlar duymadım hocam.

Oyun için RTX 2070-2080 serisiyle aynı fiyat ve performansda hangi AMD ekran kartları var acaba hocam ? :d

Hocam şaka yapıyor olmalısınız 🙂 RX590, GTX 1660 Ti`den bile daha zayıf bir ekran kartıdır. RTX 2070 ile kıyaslanamaz bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayır hocam bende ilk çok şaşırdım.
Video :

Dostum Crossfire diyor yani 2 RX 590 kullanım ile karşılaştırması. Dolayısıyla o kadar güçlü değil.

Her gördüğün videoya inanmayın. Hiç mantıklı değil, kıyaslanamaz düzeyde bir karşılaştırılma.
Site ve video olarak karşılaştırma linkleri atıyorum bakın.
Bazı oyunlarda 90+ FPS farkı bile var. O derece yani :D

Her gördüğün videoya inanmayın. Hiç mantıklı değil, kıyaslanamaz düzeyde bir karşılaştırılma.
Site ve video olarak karşılaştırma linkleri atıyorum bakın.
Bazı oyunlarda 90+ FPS farkı bile var. O derece yani :D
Evet hocam farkettim kusura bakmayın 2070 kafama yattı gibi :)

Ne kusuru hocam, amacımız zaten bildiklerimizi paylaşmak 🙂
Hocam birde ben i7 9700K için anakart ve PSU konusunda ikilimde kaldım bu 2 parça işe yarar mı?
PSU : Sharkoon WPC750 750W 80 Plus Bronze ATX PSU | ITOPYA
Anakart : ASUS TUF B360M-E GAMING Intel B360 8th Gen Intel Soket 1151 DDR4 2666MHz HDMI DVI Anakart | ITOPYA
Ayrıca kasa takıntısı olan biri değilim bu iş görür mü?
Kasa : Power Boost X-52 USB 3.0 Cam Panelli RGB Led'li Gaming Pc Kasa | ITOPYA

Hocam birde ben i7 9700K için anakart ve PSU konusunda ikilimde kaldım bu 2 parça işe yarar mı?
PSU : Sharkoon WPC750 750W 80 Plus Bronze ATX PSU | ITOPYA
Anakart : ASUS TUF B360M-E GAMING Intel B360 8th Gen Intel Soket 1151 DDR4 2666MHz HDMI DVI Anakart | ITOPYA
Ayrıca kasa takıntısı olan biri değilim bu iş görür mü?
Kasa : Power Boost X-52 USB 3.0 Cam Panelli RGB Led'li Gaming Pc Kasa | ITOPYA
Power Boost markasından uzak durun. Ne kadar tasarımı iyi olsa bile, kalitesiz parçalar üreten bir firmadır kendisi. PSU seçiminiz iyi, anakart düşük kalmış.
Overclok yapacaksan Z370(bios update yapılmış) ve Z390 lazım. Overclok yapmayacaksan bios update yapılmış B360 ve H370 lazım. Asus B360 anakartlarda bios ayarlarında tüm çekirdekleri tek çekirdekle çıkılan boost frekansa çıkaran bir ayar mevcut. Sınırlı overclock bir nevi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı