22 kilo kaç ayda kaybedilir?

Spor salonuna mı gitmeyi planlıyorsunuz? Ağır diyetten kastınız nasıl bir diyet planı var onu belirtin yardımcı olmaya çalışıyim.
Hamurişini, şekeri, pilavı tamamıyla kesmeyi planlıyorum hocam aynı zamanda sağlam bir ketojenik beslenme planı + her gün 2 saatlik orta veya yüksek tempo yürüyüş ve koşu. Son olarakta karaciğerimde 3. derece yağlanma var kilomun yükselmemesi şart aynı zamanda antipsikotik ilaçlar kullanıyorum.
91.8

Sadece salata falan mı yediniz hocam? 25 kilo fazla bir kilo, metabolizmanızın hızlı sanırım. Veya Discord moderatörü falan değildiniz, ekstradan belirtmek isterim.
:D
Günde 2 öğün tıka basa, protein ve karbonhidrat ağırlıklı. Metabolizmam da hızlı, doğrudur. Üstüne her gün yürüyüş ve sık sık antrenman yapıyorum.
Discord moderatörü değildim, merak etme. :)

Sadece salata falan mı yediniz hocam? 25 kilo fazla bir kilo, metabolizmanızın hızlı sanırım. Veya Discord moderatörü falan değildiniz, ekstradan belirtmek isterim. Bilgisiz birisi, ağır diyet yaptığı durumda şöyle bir sorunla karşılaşabilir: Bir anda 1200 kaloriden 2000 kaloriye çıkarsa yağlanır, ancak kademe kademe arttırırsa - örneğin 1300-1400-1500-1600 şeklinde arttırırsa - sorun olmaz.
Konunun başlığı ile ilgili bir yorum yapmam gerekirse, ağır bir diyet değil ancak ağır diyete yakın ve biraz daha sağlıklı bir diyet olan "0 karbonhidrat" veya ketojenik diyeti önerebilirim. İlk bir ay ketojenik diyet yapmanızı, ardından ikinci ayda 0 karbonhidrat diyetine geçmenizi öneririm. Hem bir anda metabolizmanızı aşırı yavaşlatmamış olursunuz, hem de kendinizi alıştırmış olursunuz.

Birinci ayda, iki haftada bir kez cheatmeal yapabilirsiniz. Ancak abartmamanızı öneririm, boşuna emeğiniz gider. Cheatmeal öğününüzde 100 gram karbonhidratı geçmeyin. İkinci ayda ise, cheatmealdan uzak durmanızı öneririm. Vücuttaki tüm karbonhidrat depolarınızın boşalmasına izin verin. Sadece 2 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi ile günlük yağ ihtiyacınızın yarısını karşılayabilirsiniz.

Eğer daha basit bir anlatım isterseniz, belirtmeniz yeterli.

:D
Günde 2 öğün tıka basa, protein ve karbonhidrat ağırlıklı. Metabolizmam da hızlı, doğrudur. Üstüne her gün yürüyüş ve sık sık antrenman yapıyorum.
Discord moderatörü değildim, merak etme. :)
Metabolizmanız hızlı olduğu için vermiş olabilirsiniz, konunun sahibi olan arkadaş ile aynı metabolizma seviyesinde olmamanız muhtemel.

Hamurişini, şekeri, pilavı tamamıyla kesmeyi planlıyorum hocam aynı zamanda sağlam bir ketojenik beslenme planı + her gün 2 saatlik orta veya yüksek tempo yürüyüş ve koşu. Son olarakta karaciğerimde 3. derece yağlanma var kilomun yükselmemesi şart aynı zamanda antipsikotik ilaçlar kullanıyorum.

91.8
2 saatlik kardiyonun size fazla gelebileceği ve biraz işkence olabileceği için, onun yerine spor salonuna giderek ağırlık çalışması yaparak kilo vermenizi öneririm. İdman sonunda ise 25-30 dakika HIT kardiyo yapabilirsiniz. Örneğin, 1 dakika boyunca 4.0 hızında ve 12 eğimde koşup, ardından 1 dakika boyunca 5.5 hızında ve 12 eğimde koşarak devam edebilirsiniz.

2 saatlik kardiyonun size fazla gelebileceği ve biraz işkence olabileceği için, onun yerine spor salonuna giderek ağırlık çalışması yaparak kilo vermenizi öneririm. İdman sonunda ise 25-30 dakika HIT kardiyo yapabilirsiniz. Örneğin, 1 dakika boyunca 4.0 hızında ve 12 eğimde koşup, ardından 1 dakika boyunca 5.5 hızında ve 12 eğimde koşarak devam edebilirsiniz.
Hocam 2 saatlik kardiyonun işkencesine aşağıda belirttiğim videodaki şekilde gelebiliriz. Aynı zamanda spor salonuna ayıracak hiçbir bütçeye sahip değilim kısacası yoksulun önde gideniyim!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 2 saatlik kardiyonun işkencesine aşağıda belirttiğim videodaki şekilde gelebiliriz. Aynı zamanda spor salonuna ayıracak hiçbir bütçeye sahip değilim kısacası yoksulun önde gideniyim!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kardiyo ve diyet ile 2 ayda verilebilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı