26 şınav çekebiliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hırsızsın herhalde.

Başka kapılara git, burada yardımcı olunmaz.
Ne bileyim, Türkhackerforum'a git, onlar illegal şeyler yapıyorlar.

Kahin değiliz, kırabilirsin belki.
Kime göre neye göre "hırsız" diyorsun sen? Üslubun da berbat, yardımcı olmayacaksan yorum yapma. Ayrıca sanki korsan konusu gibi takılmışsın.

Arkadaşım anlama problemin mi var Hanımefendi hastalık atlattım diyor 26 şınav çekebiliyorum hastalığım sonrası diyor sen yeni başlayan için bile çok az bu sayı diyorsun hastalık atlatmış kişiye hayatında hiç kitap okudun mu ? Kafan basmıyor galiba.
250 gram dürüm sarmamı ister miydiniz? 😂😂

Şu camı kırıp kıramama meselesine de cevap vereyim bunun kiloyla ilgisi olsada asıl önemli olan
doğru tekniği uygun güçte kullanmak. Ve ben ön tekme ile yan camları indirebileceğinizi düşünüyorum. Araba markası da önemli tabiki.

Şınav veya Barfiks sayın ne kadar güçlü olduğunu belirlemez, yüksek sayıda olmasının belirttiği şeyse kas kütlesinin yağ oranına göre daha güçlü olmasıdır, fakat Deadlift, Squat, Bench Press gibi egzersizlerde ne kadar yağ ve kas kütlen varsa o kadar ağır kaldırabilirsin, yani Şınav, Barfiks yapabiliyorum ne kadar güçlüyüm diye gezinmeyin ortalıkta, evsiz adam bulursanız o bile 10-15 şınav çeker çünkü yağı oranı çok az, kas kütlesiyse hala var.

Şu camı kırıp kıramama meselesine de cevap vereyim bunun kiloyla ilgisi olsada asıl önemli olan
doğru tekniği uygun güçte kullanmak. Ve ben ön tekme ile yan camları indirebileceğinizi düşünüyorum.
Cam kırmanın kiloyla alakası yok. Konu hakkında tek bilgin yok. Tek yaptığın saçma yorum yapmak.

Şöyle bir hedef mi var acaba? (Konuyla ilgili olarak: Bu tür atraksiyonlara girişmeyin.)

Ken-sf2-bonusstage-car.jpg

Cam kırmanın kiloyla alakası yok. Konu hakkında tek bilgin yok. Tek yaptığın saçma yorum yapmak.
Arkadaşım sen benim imtihanım mısın yorum yapan arkadaşların geneli kiloyla bağdaştırmış ben onlara yanıt veriyorum okuduğunu anlayamadığına zaten eminim de kendini daha fazla rezil etme bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı