26 şınav çekebiliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araba camları darbeyi dağıtmak için katmanlı ve özel ısıl işlemlerle üretilir. (Bagaj camı istisnadır) Kiloyla, mekikle veya şınavla bir ilgisi yok. Açın izleyin, yüzlerce cam yumruklayan adam bulursunuz video sitelerinde.

Kırmak için çok fazla bir güce ihtiyacınız yok aslında. Küçük bir noktaya sert bir darbe yeter. Basit bir yay mekanizması olan ve sadece çivi kalınlığında bir metal parçayı cama vuran aparatlar var. Onlarla kırabilirsiniz. Elle kırmak camda kusur yoksa imkansızdır.

Kime göre neye göre "hırsız" diyorsun sen? Üslubun da berbat, yardımcı olmayacaksan yorum yapma. Ayrıca sanki korsan konusu gibi takılmışsın.
Sen de bana bir insanın niye "araba camı kırabilir miyim?" Diye sormasının sebebini açıkla??
Ne olabilir?

Hem hırsız demedim, "hırsız mısın?" Dedim. Doğru oku en başta.

Guardlık yapıp hemen avukatı gibi savunma onu!

Ben çok bile durdum burada. Valizimi topladım, gidiyorum.

Bana bu yolda yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Hemen de "hakaret"'ten ceza atmanız da komik. Hakaret etmediğim halde.

Boşuna etiketlemeyin, artık ASLA mesaj yazmayacağım. Çok bile kaldım.

Hadi eyvallah. Hayatınızda başarılar.

Sen de bana bir insanın niye "araba camı kırabilir miyim?" Diye sormasının sebebini açıkla??
Ne olabilir?

Hem hırsız demedim, "hırsız mısın?" Dedim. Doğru oku en başta.

Guardlık yapıp hemen avukatı gibi savunma onu!

Ben çok bile durdum burada. Valizimi topladım, gidiyorum.

Bana bu yolda yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Hemen de "hakaret"'ten ceza atmanız da komik. Hakaret etmediğim halde.

Boşuna etiketlemeyin, artık ASLA mesaj yazmayacağım. Çok bile kaldım.

Hadi eyvallah. Hayatınızda başarılar.
Bir mesaj yüzünden sosyali bırakmak ne kadar doğru ki? Adam kalmayacak sosyalde. 😐

Gayet normal. Kaslarının seni ne kadar taşıyacığını zamanla arttırabilirsin. 80 kilo iken hiç şınav çekemiyordum fakat 100 kilo iken sürekli deneyerek 40-50'e kadar çıkardım. Pandemi kaynaklı kendimi salınca şuan sadece 3-4 tane çekebiliyorum (87 Kiloyum). Zamanla arttırabilirsin. Ayrıca hiç şınav çekemeyipde duvarı yumruklayıp içine göçürten gördüm. Milletin ne dediğine bakma herkesin güç saklası kendine göre farklıdır. Normal bir yumrukla araba camı kırılır fakat benim güçlü olacağım nokta duvar göçürtmek olacaktır.

Edit:
Arkadaşlar geçirdiği hastalık kaynaklı hali,kuvveti kalmamış. Bütün kuvveti ile vursa bile cam kıramamış bir hale düşmüş olabilir. Kendi güç skalası budur bu sizi ilgilendirmez. Araba camı söylediği için hırsız yapıp ta sonrasında kendini acındırıp gidecek arkadaşların bu sosyal'de yeri yok zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı