30 günde spor ile vücut geliştirmek

SKRAPY

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı yeni okula geçtim. Sınıfta boy kilo kas olarak diğerlerine göre berbat durumdayım utanıyorum. Buradaki bazı abilerim kardeşlerim bana belki zargana bile der günlük spor yapmaya başladım. Genetik olarak ailede zargana veya kısa biri yoktur abim makinedır hatta kara harb okulunu kazand. I neyse ben de bugün 45dk ile başladım yarın 1 saate cikaracağım. Düzenli spor yapacağım. Boy için günde 10 dakika elimde ağırlıkla zipliyorum. Şınav mekik klasiktir zaten yere uzanıp dambılı yere değdirmeden sağa sola açıyorum. Kaldırabildiğim kadar kaldırıyorum en çok bunda zorlanıyorum (50 kere) klasik dumbell kaldırıyorum. Önerdiğiniz bir hareket var mı? Bir de zayıfım aynı anda kilo alıp kas yapmak istiyorum. Evde abimin yulafı falan var çiğ yumurta süt falan kolay tarifler önerir misiniz hangi hareketleri önerirsiniz göğüs ve kol için kollarımın kalınlaşmasını istiyorum 1 ay sonunda istediğimi alırsam evde spora yazılır 2 sene falan devam ederim. Futbolda oynarım ama zaten zayıfım futbolu bir süre bırakıp yemek yemek ve kas yapmaya odaklanmak istiyorum kaslı abi ve kardeşlerimden yorumlar bekliyorum. Hayırlı cumalar.

1 ayda vücut ne yazık ki olmaz, vücuttan kastın nedir? kütleli gözükmek istiyorsanız bu işe yıllarınızı vermeniz lazım. 1 ay evde düzenli başlayıp yemene içmene dikkat edersen kasların adapte olur ve spor salonuna yazıldığında çok ağrı gibi sorunlar yaşamazsın. Ben 1.86 boyunda ve 82 kilo biriyim hala istediğim kalıba ulaşamadım 10 ay oldu. Başladığımda 63 kiloydum nerdeyse 20 kilo aldım bayağı fark oldu ama dediğim gibi aklımda olan kütle için 2-3 yıl daha antrenman yapmam lazım. Tavsiyem günde kaç kalori alman gerekiyor onu internetten hesaplayabilirsin Kalori İhtiyacını Hesapla - Fit Yemek
Tavuk pilav, muzlu yulaf lapası, makarna sürekli bunlara aban yiyebildiğin kadar ye ve idmanını yap fakat hemen bir sonuç bekleme, sabrediceksin ve uzun zaman sonra farkı göreceksin. Ev için dumbell hareketleri ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başarılar hocam.

1 ayda vücut ne yazık ki olmaz, vücuttan kastın nedir? Kütleli gözükmek istiyorsanız bu işe yıllarınızı vermeniz lazım. 1 ay evde düzenli başlayıp yemene içmene dikkat edersen kasların adapte olur ve spor salonuna yazıldığında çok ağrı gibi sorunlar yaşamazsın. Ben 1.86 boyunda ve 82 kilo biriyim hala istediğim kalıba ulaşamadım 10 ay oldu. Başladığımda 63 kiloydum neredeyse 20 kilo aldım bayağı fark oldu ama dediğim gibi aklımda olan kütle için 2-3 yıl daha antrenman yapmam lazım. Tavsiyem günde kaç kalori alman gerekiyor onu internetten hesaplayabilirsin Kalori İhtiyacını Hesapla - Fit Yemek
Tavuk pilav, muzlu yulaf lapası, makarna sürekli bunlara aban yiyebildiğin kadar ye ve idmanını yap fakat hemen bir sonuç bekleme, sabredeceksin ve uzun zaman sonra farkı göreceksin. Ev için dumbell hareketleri ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başarılar hocam.

Çok sağ ol hocam sende umarım hedefine ulaşırsın vicuttan kastım bileklerim yaşıtlarıma göre ince bilek çalışıyorum omuz çalışıyorum amacım çok estetik gözükmek değil ortalamanın üzerine çıkmak.

Çok sağ ol hocam sende umarım hedefine ulaşırsın vicuttan kastım bileklerim yaşıtlarıma göre ince bilek çalışıyorum omuz çalışıyorum amacım çok estetik gözükmek değil ortalamanın üzerine çıkmak.
Bizim salonda çalışırken bir muhabbet döndü. Elemanın teki 15kg almış 3 ayda bence kolpaydi ama neyse

Ya ilaçlıdır ya da söylediği yalan. Eğer her yerinden damar fışkırıyorsa zaten ilaçlı olup olmadığı belli olur, 3 ayda 15 kiloyu yağlanmadan alıp o kadar kas ekleyebildiyse tek seçenek bu.

Ya benim kollar çok ince kilom ideal karın kaslarım falan var bacaklarım çok kaslı futbol oynadığımdan kollarım çok ince daha yeni bitirdim sporu her gün 45 dk kadar spor yapıyorum mola vermeden tükeniyorum 1 saat olmuyor.

Ya ilaçlıdır ya da söylediği yalan. Eğer her yerinden damar fışkırıyorsa zaten ilaçlı olup olmadığı belli olur, 3 ayda 15 kiloyu yağlanmadan alıp o kadar kas ekleyebildiyse tek seçenek bu.

Okulda yemekhanede pilav çıktı kusıcak noktaya gelene kadar yedim yanında kuru fasülyede vardı 💀

30 günde vücut geliştirme olmaz. Yıllarını veren insanlar bile istediği fiziğe ulaşamıyor. Eğer gerçekten hayal ettiğiniz bir fizik varsa yıllarınızı vermelisiniz.

Geri
Yukarı