300-400 TL USB Oyun Kulaklığı önerisi

Ayberk66

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz üzere 300-400 TL arasında bir kulaklık arıyorum. USB olması en önemli unsur (ses kalitesinden sonra). Önerilerinize açığım. 7.1 olursa güzel olur. İyi sosyaller...

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer indirim olursa Arctis 5 hem jak hem usb girişi sağlıyor. Bütçe yetmezse Arctis 3 modeline bakabilirsiniz ama kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

Acaba usb ve jak arasında farklar oluyor mu ben jak girişi olarak kullanıyorum usb olarak kullanırsam ses kalitesinde ya da herhangi bir özelliği değişir mi?

Acaba usb ve jak arasında farklar oluyor mu ben jak girişi olarak kullanıyorum usb olarak kullanırsam ses kalitesinde ya da herhangi bir özelliği değişir mi?

Sanmıyorum. Ben "Asus cerberus" modelini kullanıyorum gayet memnunum. 4. Yılını doldurduğu için emekli etmeyi düşünüyorum. Aynı modelin V2 olanı çıktı onu almayı planlıyorum. Güzel yanlarından biri, telefon ve dizüstü bilgisayarlar için orta kısımdan kablosunu ayırabiliyorsunuz ve kısalıp kullanıma hazır oluyor.

Neden USB girişli kulaklık aradığınızı sorabilir miyim ? Daha önce duymadığım bir kriter.
Anakartın jackları bozulmuş maalesef
Arctis 5 kullanıyorum şu an gerçekten güzel önerebilirim.
Yazılımına devamlı güncellemeler geliyor gayette iyi 7.1 performansı var.
maalesef bütçeyi aşıyor
Arkadaşım G430 önerdi 7.1 DTS:X i var dedi o modele biraz sıcak bakıyorum. Aralarında ne tür farklar var? G430 396TL idi.
Eğer indirim olursa Arctis 5 hem jak hem usb girişi sağlıyor. Bütçe yetmezse Arctis 3 modeline bakabilirsiniz ama kullanmadığım için yorum yapamayacağım.
Bilgisayarımın 3.5 mm lik jackları bozuk o yüzden Arctis 3 alamam maalesef :(

Anakartın jackları bozulmuş maalesef

maalesef bütçeyi aşıyor

Arkadaşım G430 önerdi 7.1 DTS:X i var dedi o modele biraz sıcak bakıyorum. Aralarında ne tür farklar var? G430 396TL idi.

Bilgisayarımın 3.5 mm lik jackları bozuk o yüzden Arctis 3 alamam maalesef :(
Hayır alabilirsin ses kalitesini bozarmı bilmem ama jackdan usb ye dönüştüren dönüştürücüler var sanırım adına ses kartı deniyor kulaklığı beğendiysen ve almana engel olan bir tek bu neden varsa şu dediğim dönüştürücüleri bir araştır istersen.

Hayır alabilirsin ses kalitesini bozarmı bilmem ama jackdan usb ye dönüştüren dönüştürücüler var sanırım adına ses kartı deniyor kulaklığı beğendiysen ve almana engel olan bir tek bu neden varsa şu dediğim dönüştürücüleri bir araştır istersen.
ama ucuz olanlar ses kalitesini bozuyor deniliyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı