3000-3500 TL telefon tavsiyesi

A52 bütçem yok hocam. 4000 TL. A51 vs A32 diye sormuştum.

Xiaomi'nin de yazılımına güvenemiyorum. A51'de 2019'da çıkmış. G80 evet çok kötü bir işlemci. Realme 7 alacaktım oda oldu 3.300 TL gerek yok. Başka alternatif ne önerirsiniz? Oppo olsun Xiaomi ve POCO hariç.

Hocam Xiaomi'nin mi serisinin o kadar da kötü olmadığını biliyorum.
MIUI kötü olsa bile bence A51 veya A32'den iyidir.

Alternatif olarak reno 5 Lite var çok yakın bir tarihte çıkmış olan ancak dediğim gibi mi Note 10 Lite daha iyi bir seçenek olur.

Hocam Xiaomi'nin mi serisinin o kadar da kötü olmadığını biliyorum.
MIUI kötü olsa bile bence A51 veya A32'den iyidir.

Alternatif olarak reno 5 Lite var çok yakın bir tarihte çıkmış olan ancak dediğim gibi mi Note 10 Lite daha iyi bir seçenek olur.
A51'in zaten hep pembe rengi var. Mi Note 10 Lite'ye göz gezdiriyim.
@HaWlI KuLlANIcI @Shenzhenn arkadaşlar Samsung A51 mi Realme 7 mi ? Ben Realme 7 diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ? Fiyatlar aynı.
Selamlar arkadaşlar. Babamın 6 yıllık J7 2016 rahmetli oldu. Ben de yeni telefon arayışına girdim ama tabii ki Türkiye'de yaşıyoruz. Her gün fiyatlar arttığı için karar veremiyorum. 500 TL ekleyeyim şunu alayım diyorum. Ardından bir 500 diye diye 4-5 bin TL'ye gidiyor.

Bütçe 3000-3500 TL. Candy Crush vb. oyunlar; Facebook, Instagram, WhatsApp gibi uygulamaları kasma ve donma yapmadan oynatabilecek bir telefon istiyorum.

Bir de depolama 64-128 GB olursa tadından yenmez.
Evet arkadaşlar dün telefonu aldım. Fiyatları takip ettim. Realme 7 Teknosa üzerinden 3200 TL'ye aldım. Evet pahalı lakin 2800 TL'ye tekrar düşeceğini sanmıyorum. Amazon bile 3.195 TL'den koydu. 3200 TL bütçeye baktığımda Realme'den üstün telefon göremedim. A32 baktım işlemcisi batırıyor. A51 desen 2019'da çıkmış. Üstüne Exynos işlemci olan arkadaşlarımın telefon klavyesi kasıyor. Realme 7 işlemcisi güzel ve perfonmansının iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı