4. sınıfta arkadaşla kavga etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lidevdiyebirisi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Korkutucu bir anımı anlatacağım. İsterseniz direk olaya gireyim. 4. sınıftaydım. Okulda bir arkadaşım vardı adı Bulut'tu. Ona bugün okul çıkışı evimize gelmek ister misin diye sormuştum. O evet demişti. Zaten okulum evime yakındır benim. Adresimi falan vs. söyledim. O gün okul çıkışından eve gittim. Bilgisayarı falan açtım video izliyorum. Kapı çaldı Bulut geldi. Bulut'un telefonundan annemi aradım arkadaşımın eve geldiğini söyledim. Annem bir öğretmen ve aradığımda zümre toplantısı dedikleri bir toplantıdaydı. Ondan sonra geldik beraber Minecraft oynamaya başladık. Bulut böyle oyunları pek sevmediğini söyledi. Tamam dedim video vs. izledik. Bir buçuk saat sonra annem eve geldi. Ödevlerimizi yapmamızı istedi tamam dedim sıkıntı yoktu. Yemek falan yedik. Annem içeriye geçti. (Salona geçti.) Ödeve başladık. Ödevimi yaparken susadım tam su almaya gidiyordum arkamdan Bulut tişörtümü çekti ve yere düştüm. Ardından Bulut hem ağzımı hem de burnumu kapatarak nefes almamı engellemeye çalıştı. Tabii böyle yaparken ben inliyorum. Annem de bu sesi duydu ve geldi. Benim boynumun kıpkırmızı olduğunu gördü. Bulut'a hemen evden çıkmasını söyledi. Ben hala şok içerisindeydim. Olanları anneme anlattım ve bir daha onunla görüşmedim.

Merhaba arkadaşlar,
Korkutucu bir anımı anlatacağım. İsterseniz direk olaya gireyim. 4. sınıftaydım. Okulda bir arkadaşım vardı adı Bulut'tu. Ona bugün okul çıkışı evimize gelmek ister misin diye sormuştum. O evet demişti. Zaten okulum evime yakındır benim. Adresimi falan vs. söyledim. O gün okul çıkışından eve gittim. Bilgisayarı falan açtım video izliyorum. Kapı çaldı bulut geldi. Bulut'un telefonundan annemi aradım arkadaşımın eve geldiğini söyledim. Annem bir öğretmen ve aradığımda zümre toplantısı dedikleri bir toplantıdaydı. Ondan sonra geldik beraber Minecraft oynamaya başladık. Bulut böyle oyunları pek sevmediğini söyledi. Tamam dedim video vs. izledik. Bir buçuk saat sonra annem eve geldi. Ödevlerimizi yapmamızı istedi tamam dedim sıkıntı yoktu. Yemek falan yedik. Annem içeriye geçti. (salona geçti.) Ödeve başladık. Ödevimi yaparken susadım tam su almaya gidiyordum arkamdan bulut tişörtümü çekti ve yere düştüm. Ardından bulut hem ağzımı hem de burnumu kapatarak nefes almamı engellemeye çalıştı. Tabii böyle yaparken ben inliyorum. Annem de bu sesi duydu ve geldi. Benim boynumun kıpkırmızı olduğunu gördü. Bulut'a hemen evden çıkmasını söyledi. Ben hala şok içerisindeydim. Olanları anneme anlattım ve bir daha onunla görüşmedim.

Ben o anda o çoçuğu öldürürdüm kesinlikle.

Çocuk hasta mıydı? Durduk yere yapmasının amacı neymiş.

Merhaba arkadaşlar,
Korkutucu bir anımı anlatacağım. İsterseniz direk olaya gireyim. 4. sınıftaydım. Okulda bir arkadaşım vardı adı Bulut'tu. Ona bugün okul çıkışı evimize gelmek ister misin diye sormuştum. O evet demişti. Zaten okulum evime yakındır benim. Adresimi falan vs. söyledim. O gün okul çıkışından eve gittim. Bilgisayarı falan açtım video izliyorum. Kapı çaldı Bulut geldi. Bulut'un telefonundan annemi aradım arkadaşımın eve geldiğini söyledim. Annem bir öğretmen ve aradığımda zümre toplantısı dedikleri bir toplantıdaydı. Ondan sonra geldik beraber Minecraft oynamaya başladık. Bulut böyle oyunları pek sevmediğini söyledi. Tamam dedim video vs. izledik. Bir buçuk saat sonra annem eve geldi. Ödevlerimizi yapmamızı istedi tamam dedim sıkıntı yoktu. Yemek falan yedik. Annem içeriye geçti. (Salona geçti.) Ödeve başladık. Ödevimi yaparken susadım tam su almaya gidiyordum arkamdan Bulut tişörtümü çekti ve yere düştüm. Ardından Bulut hem ağzımı hem de burnumu kapatarak nefes almamı engellemeye çalıştı. Tabii böyle yaparken ben inliyorum. Annem de bu sesi duydu ve geldi. Benim boynumun kıpkırmızı olduğunu gördü. Bulut'a hemen evden çıkmasını söyledi. Ben hala şok içerisindeydim. Olanları anneme anlattım ve bir daha onunla görüşmedim.
Hocam o nasıl bir arkadaştır ya. Hayır bir şey olmamış da. Zaten olsa da bu tepki aşırı düzeyde. Bu arada çocuk büyük ihtimalle şizofren gibi bir şeydir. Çünkü böyle bir şey normal değil.

Senin yerinde olsaydım çocuğu bırakmazdım.

Hocam o nasıl bir arkadaştır ya. Hayır bir şey olmamış da. Zaten olsa da bu tepki aşırı düzeyde. Bu arada çocuk büyük ihtimalle şizofren gibi bir şeydir. Çünkü böyle bir şey normal değil.
Zaten bir şizofrenmiş...

Merhaba arkadaşlar,
Değişik bir tipmiş Bulut. Hastalığı mı var acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı