4000 TL'lik sisteme 75 Hz yeter mi?

Arada ki farkı anlamak aşırı zordur, çoğu kişi arada ki farkı anlayamaz bile. 75 Hz o yüzden pazarlama stratejisi olarak kullanılıyor.

Anladım peki linkini attığım monitör kötü mü oyun oynanmaz mi yanii tabii ki de 144'e göre kötü ama oyun oynanmayacak kadar da değildir sanırım dediğim gibi 70 100 arası alıyorum şu an lık tam yetiyor ama ileride alacağım sisteme az mı kalır emin değilim.

Büyük ihtimalle değiştirmeyeceğim monitörü sıkıntı yaşamam inşallah.

Anladım peki linkini attığım monitör kötü mü oyun oynanmaz mi yanii tabii ki de 144'e göre kötü ama oyun oynanmayacak kadar da değildir sanırım dediğim gibi 70 100 arası alıyorum şu an lık tam yetiyor ama ileride alacağım sisteme az mı kalır emin değilim.

Büyük ihtimalle değiştirmeyeceğim monitörü sıkıntı yaşamam inşallah.

Ya dediğim gibi rekabetçi oyunlarda bir tık geri olursun 75 Hz 5 ms olmasından ama onun dışında kötü denilecek bir monitör değil. Belki monitöre OC yaparak 90 Hz'e falan çıkartabilirsiniz.

Ya dediğim gibi rekabetçi oyunlarda bir tık geri olursun 75 Hz 5 ms olmasından ama onun dışında kötü denilecek bir monitör değil. Belki monitöre OC yaparak 90 Hz'e falan çıkartabilirsiniz.

OC nasıl yapılıyor ve biraz baktım ama elinizde kalır monitör falan demişler zararlı mı anlamadım :D.

OC nasıl yapılıyor ve biraz baktım ama elinizde kalır monitör falan demişler zararlı mı anlamadım :D.

Yani pek bir zararının olduğunu düşünmüyorum nasıl düzgün bir soğutma ile işlemcilere belirli düzeyde OC nasıl sıkıntı çıkmıyorsa monitörde öyle. Zaten monitörün paneli desteklemese o Hz değerlerine çıkamayız. Ancak içiniz rahat etsin istiyorsanız yapmayın ya da konu açın yine fikir alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı