5 tane oyun konsolunu satıp PS5 almaya değer mi?

Şahsen o dönemde ben PS3 FAT kasalarda hem CD hem dijital olarak var diye biliyorum. Ben PS3 Super Slim kullandığım dönemde mağazada eski oyunların da olduğunu hatırlayamadım ama benim makine kırık değildi. Belki kırınca tekrar yazılımsal olarak geriye uyumluluk geliyordur.
Birazdan fotoğrafını çekip atarım.

Merhaba, 5 tane oyun konsolum var PS1, PS2, PS3, Xbox One, Xbox 360 bunların hepsini satıp PS5 almaya değer midir? Yoksa değmez midir?
Xbox 360 s mi yoksa e mi hocam bide orjinalmi yoksa jtaglımı yani kırıkmı ?

PS3 elinizde kalsın zaten PS1 ve PS2 oyunlarını da oynatıyor, yanına da PS5 alırsınız onunla da PS4 ve PS5 oyunlarını oynarsınız başka bir konsola da ihtiyacınız kalmaz 5 nesli de oynarsınız.
PS3 nasıl 2 ve 1 oyunlarını oynatıyor hocam oyun mağazasındanmı ?

Son düzenleme:
Xbox 360 s mi yoksa e mi hocam bide orjinalmi yoksa jtaglımı yani kırıkmı ?

PS3 nasıl 2 ve 1 oyunlarını oynatıyor hocam oyun mağazasındanmı ?
PS Store'da varlar aynı şekilde Thanos Store üzerinden bedava da erişilebiliyor. Sony kendisi resmi olarak oynattırıyor yani modcular ile ilgili bir durum yok fakat CD tarafını bilmiyorum.

Merhaba, 5 tane oyun konsolum var PS1, PS2, PS3, Xbox One, Xbox 360 bunların hepsini satıp PS5 almaya değer midir? Yoksa değmez midir?
Hayatta değmez, PS 5'teki grafik dışında bir halt olmayan oyunları oynamaktansa Crash Bandicoot oyna daha iyi; ya da Blur. Xbox'ta Halo serisi var, Batman var. Bu oyunlar varken değmez.

@KİNGSEMİH hoca şimdi hakkını yemeyeyim Store'da PS1 veya PS2 oyunları ile ilgili bir bölüm yok fakat oyunları aratınca çıkıyor mesela Driver arattım PS One klasiği olarak çıktı bunun gibi pek çok oyun var.
IMG_20240317_014123.jpg

Hoca şimdi hakkını yemeyeyim Store'da PS1 veya PS2 oyunları ile ilgili bir bölüm yok fakat oyunları aratınca çıkıyor mesela Driver arattım PS One klasiği olarak çıktı bunun gibi pek çok oyun var.

Evet doğrudur zaten ben o dönemler hep CD ile oyun aldığım için mağazadan aldığım oyun sayısı 5'i geçmemiştir pek uğramazdım mağazaya. O yüzden varlıklarından haberim yoktur :)

Diğer storlarda ne var hocam thanos bendede varda bazı oyunlar yok başka hangi mağazayı kuruyum sizce ?
PKG olan bütün oyunlar Thanos Store'da var diye biliyorum, yoksa da önemli oyunlar değildir. Ben makineye Thanos haricinde Store kurmayı pek önermiyorum çoğu bozuyor. Thanos Store'da PKG olan PS1, PS2, PSP, PS3 oyunları bulunuyor diğerleri de az çok benzer zaten.

Geri
Yukarı