5 tane oyun konsolunu satıp PS5 almaya değer mi?

Ardidy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
My Consoles: Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, Playstation Portable (PSP), Xbox 360 Xbox One, Nintendo Switch
Merhaba, 5 tane oyun konsolum var PS1, PS2, PS3, Xbox One, Xbox 360 bunların hepsini satıp PS5 almaya değer midir? Yoksa değmez midir?

Eski oyunları oynamayı ileride düşünüyorsan veya koleksiyon olarak elimde bulunsun diyorsan kalsın. Ama eskilerle işim olmaz dahada oynamam diyorsan sat . Ama benim tavsiyem PS2 ve Xbox 360 tutup diğerlerini salmak olurdu (360 kütüphanesi kalkacağı için elde orijinal tutmak isteyebilirsin belki) yanında üstüne bir 10k para koyarsan PS5 çekebilirsin.

Bende geçen koleksiyonu sattım tek Xbox 360 ve PS2 bıraktım 360'ın kütüphanesi çok çok iyi olduğundan. Series S aldım.

PS3 elinizde kalsın zaten PS1 ve PS2 oyunlarını da oynatıyor
PS3'ün fat kasası sadece PS2 oyunları oynatıyor diye biliyorum. PS3 Slim veya Süper Slim ise arkadaşınki oynatamaz.

PS3'ün fat kasası sadece PS2 oyunları oynatıyor diye biliyorum. PS3 Slim veya Süper Slim ise arkadaşınki oynatamaz.
O CD için değil miydi? Süper Slim var bende PS Store'dan PS1, PS2, PSP (minis) oyunlarını alıp oynayabiliyorum yani dijital geriye dönük uyumluluk var fakat fizikseli bilmiyorum.

O CD için değil miydi? Süper Slim var bende PS Store'dan PS1, PS2, PSP (minis) oyunlarını alıp oynayabiliyorum yani dijital geriye dönük uyumluluk var fakat fizikseli bilmiyorum.

Şahsen o dönemde ben PS3 FAT kasalarda hem CD hem dijital olarak var diye biliyorum. Ben PS3 Super Slim kullandığım dönemde mağazada eski oyunların da olduğunu hatırlayamadım ama benim makine kırık değildi. Belki kırınca tekrar yazılımsal olarak geriye uyumluluk geliyordur.

Geri
Yukarı