RX 5700XT almak için nedenler

ZTAlp

Centipat
Selamlar dostlar bana madde madde ya da direkt düz olarak 5700XT almak için nedenleri söyler misiniz? Yani 5700XT'ye veya 5600XT ve 5500XT karşı yani neden bilmiyorum ama içime sinmiyor bana 5700XT almak için nedenleri söyler misiniz? Teşekkür ederim.

Selamlar dostlar bana madde madde ya da direkt düz olarak 5700XT almak için nedenleri söyler misiniz? Yani 5700XT'ye veya 5600XT ve 5500XT karşı yani neden bilmiyorum ama içime sinmiyor bana 5700XT almak için nedenleri söyler misiniz? Teşekkür ederim.
Nedenden ziyade sizin ihtiyacınız nedir, onu belirtseniz daha uygun olur.

Peki almamak için nedenler varmı?
Çok basit. 1080P oynayacaksan 5500XT veya 5600XT, 2K düşünüyorsan 5700XT.
Yani bende 2080Ti de olsa 1080P de oynuyorum yani 2k ve 4k gereksiz bence.

Nedenden ziyade sizin ihtiyacınız nedir, onu belirtseniz daha uygun olur.

1080P de low ayalarda Fortnite oynayacagım ama 240fps sabit almak istiyorum şimdi o şeyler için bu kart fazla/gereksiz diyebilirsiniz ama iyi bir şey almak istiyorum.

Bu kartı alıp sorun yaşadığında sana bu kartı tavsiye eden veya öven hiç kimseyi etrafında bulamayacaksın, aynısı başıma geldi. AMD tarafından ekran kartı alınmaz, kullanıcıyı mağdur etmekten başka yaptıkları bir şey yok, alacaksan işlemci al ama ekran kartını NIVIDA'dan al. İnternet üzerinde yabancı veya yerli teknoloji forumlarını gez 100'lerce konu bulacaksın bu kartla ilgili. En popüler sorun GPU yüzdesi dalgalanması ile wattman sorunu. Banada fanboy diyecek olan varsa desin, yalan söyleyeceğime doğruları söyleyip fanboy damgası yerim.

Peki almamak için nedenler varmı?
Eskiden vardı ama şuan yok neredeyse tüm sorunları çözdüler.
Bu kartı alıp sorun yaşadığında sana bu kartı tavsiye eden veya öven hiç kimseyi etrafında bulamayacaksın, aynısı başıma geldi. AMD tarafından ekran kartı alınmaz, kullanıcıyı mağdur etmekten başka yaptıkları bir şey yok, alacaksan işlemci al ama ekran kartını NIVIDA'dan al. Banada fanboy diyecek olan varsa desin, gerçekler bu şekilde.
AMD sorunların hepsini çözdü. Şuan da RX 5700 kullanıcısıyım ve 1 şikayetim bile kalmadı. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı