600TL civarına kasa önerisi

XintrA

Hectopat
Yer
Nederland/Amsterdam
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bir fiyata kasa almak istiyorum. Şu anda Corsair SPEC-04 kullanıyorum. Soğutma performansı ve malzeme kalitesi çok iyi değil. Almak istediğim kasada olmasını istediğim özellikler:

+Malzeme kalitesinin iyi olması
+Şık olması
+Soğutmasının güzel olması
+Ileride takacağım parçalarda (ekran kartı, sıvı soğutucu veya hdd/ssd) yeterli alana sahip olması.

Aklımdaki kasalar şunlar:

-Phanteks 400A D-RGB
-Dark Guardian
-Aerocool Aero One Eclipse
-Cooler Master MB511

Sizce bu kasalardan hangisini almalıyım? Veya bunlar dışında güzel kasalar önerebilir misiniz?
Not: Soğutucu desteği min. 155mm olmalı.

Sanırım fiyat, yanlış yazılmiş.

600TL değil civarı, 750'ye kadar çıkabilir mesela.

Ben olsam Dark Guardian veya MB511 arasından görüntüsü hoşuma gideni alırdım.

Geçen bir tane konuda Dark Guardian incelemesi yapılmıştı. Uzun kullanımdan sonra sıkıntı çıkarıyormuş(plastik yerlerde kırılmalar, ses sorunu vs.). O sebeple pek iyi göremiyorum Dark Guardian'ı. MB511 düşündüğüm bir kasa fakat 400A gibi bir kasanın yanında düşük kalmaz mı?
Aerocool CS1101 500W USB 3.0 mid Tower kasaya, bakın isterseniz.

Elimde PSU bulunuyor. Tüm sistem var sadece kasa değişikliği yapacağım.

Kalite ve şık bir kasa arıyorsan MB520. 511 versiyonunu kullanıp hata ettiğimi fark ettikten sonra 520'ye geçtim, tavsiye ederim.

Kalite ve şık bir kasa arıyorsan MB520. 511 versiyonunu kullanıp hata ettiğimi fark ettikten sonra 520'ye geçtim, tavsiye ederim.

Tamamdır aklımda bulunsun. Aero One Eclipse hakkında ne düşünüyorsun?

Kasanın tipi hoş fakat elimde zaten PSU bulunuyor. Bu arada benim yazdığım kasalar arasında 400A ve Aero One Eclipse modelleri nasıl? Hangisini tercih ederdiniz?

Tamamdır aklımda bulunsun. Aero One Eclipse hakkında ne düşünüyorsun?

Kasanın tipi hoş fakat elimde zaten PSU bulunuyor. Bu arada benim yazdığım kasalar arasında 400A ve Aero One Eclipse modelleri nasıl? Hangisini tercih ederdiniz?
P400A çok daha kalitelidir alacaksınız onu alın. Aerocool'un malzeme kalitesi kötü

Yeni konular

Geri
Yukarı