70.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
70.000
Ve ben eklemeler yaparak aldım. Şunu aldım; Pazarama

69.260,90 TL
bu cihaz miniLED ekranlı değil dimi ?
Hocam o fiyata 4080 bulunurken neden 4070 aldınız? Çok yüksek bu fiyat 4070 bır laptop için.
4080 li ne alabilirim ? bazen paraya kıyıp miniLED ekranlı alayım diyorum. televizyonlarda baya güzel gözüküyor ama ghosting ya da başka sorunları varmıdır miniLED ekranın bilemiyorum :(

Yok mobilden bakıyorum. O cihaz limitsiz bu arada. Bayağı da sağlam. Çılgın skorlar elde edebiliyor.
Bir şey soracağım size; "Asus Rog Strix G16 G614JI-N3189" ile "Asus Rog Strix G16 G614JI-N3188" arasında ki fark nedir? Her şey aynı bir tek sonda ki 8 ve 9 sayısı farklı. Ama 1.000 TL fiyat farkı çıkıyor.

Arkadaşlar merhaba, 1 aydır PC almak için araştırma yapıyorum. Limitim 70.000 TL. En son "maske" adında bir YouTuber'ın videosundaki önerisiyle burayı keşfettim. Değerli bilgilerinizi esirgemeyin! Almak istediğim Gaming laptop; Tulpar T7 V20.6.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Ancak hakkında çok eleştiri okudum ve o yüzden size sormam lazım. Monster Tulpar T7 v20.6.2 mi alayım yoksa 70.000 TL'ye daha iyi laptop alabilir miyim? Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Öncelikle asla belirttiğim firmalardan alma;
Monster, Excalibur, Lenovo.
Bu yukarıdaki firmaların hepsi rezillik. Ayrıca asla laptop almanı önermem oyun için alacaksan,
İlla gittiğim yerlerde de oynamak istiyorum diyorsan 70 bin ₺'ye 1 tane kasalı 1 tane laptop alabilirsin. Ama sabit evinde duracaksa 70 bin ₺'ye kasa toplayabilirsin. Hem dışarı çıktığında bilgisayar götürmesen de olur bir zahmet dışarıda da telefondan bir oyun oyna.
İyi sosyaller!

Bu yukarıdaki firmaların hepsi rezillik. Ayrıca asla laptop almanı önermem oyun için alacaksan,
İlla gittiğim yerlerde de oynamak istiyorum diyorsan 70 bin ₺'ye 1 tane kasalı 1 tane laptop alabilirsin. Ama sabit evinde duracaksa 70 bin ₺'ye kasa toplayabilirsin. Hem dışarı çıktığında bilgisayar götürmesen de olur bir zahmet dışarıda da telefondan bir oyun oyna.
İyi sosyaller!

Eğer ben illa laptop alacağım diyorsan "HP Victus" önerimdir.

Bir şey soracağım size; "ASUS ROG STRIX G16 G614JI-N3189" ile "ASUS ROG STRIX G16 G614JI-N3188" arasında ki fark nedir? Her şey aynı bir tek sonda ki 8 ve 9 sayısı farklı. Ama 1.000 TL fiyat farkı çıkıyor.

ASUS'un kendi sitesinde tuhaf bir şekilde "3188" ile biten model bulunmamakta. "3187" modeli var onun yerine. Yani cihazın bilgilerini göremiyorum. "89" ile "87" arasında hiç fark yok. Belki o 1K farkın sebebi satıcı farkı vs. olabilir.

Nesi rezillik acaba Lenovo'nun? Giriş seviyesinde LOQ güzel. Orta sehmentte Legion 5 Slim vb. modeller güzel, üst segmentte Legion 7 Pro ve Legion 9 var. Sorun nedir?

İyi sosyaller!

Lenovo onermeyip Victus onermeyi nasil basardiniz?

İyi sosyaller!

Illa Laptop almak zorundayım çünkü mesele sadece oyun değil...Sadece bana ait olmalı..Dolaba koyup evden çıkabilmeliyim, şehir dışına çıktığımda yanımda götürebilmeliyim..yatakta uzanıp film lzleyebilmeliyim..yani laptop daha fonksiyonel benim için. Masaüstü tabiki daha güçlüdür ama sadece o masaya oturduğumda kullanabileceğim. Beni kısıtlayacak ve ailemde ki herkes önüne oturup kullanmak isteyecek. Özelim olmayacak..O yüzden sağlam bir laptop alıp çok çok uzun yıllar kullanacağım.

ASUS'un kendi sitesinde tuhaf bir şekilde "3188" ile biten model bulunmamakta. "3187" modeli var onun yerine. Yani cihazın bilgilerini göremiyorum. "89" ile "87" arasında hiç fark yok. Belki o 1K farkın sebebi satıcı farkı vs. olabilir.

Nesi rezillik acaba Lenovo'nun? Giriş seviyesinde LOQ güzel. Orta sehmentte Legion 5 Slim vb. modeller güzel, üst segmentte Legion 7 Pro ve Legion 9 var. Sorun nedir?
İki ürün linkini de size atmak istiyorum;

Sonu "88" olan ürün linki; Pazarama

Sonu "89" olan ürün linki; Pazarama

Her ikisini de aynı mağaza sunuyor ve her ikisinin de TÜM ÖZELLİKLERİ aynı..Bir tek sonda ki sayı farkı var ve 1000 TL fiyat farkı çıkıyor.

Ki ürün linkini de size atmak istiyorum;

Sonu "88" olan ürün linki; Pazarama

Sonu "89" olan ürün linki; Pazarama

Her ikisini de aynı mağaza sunuyor ve her ikisinin de tüm özellikleri aynı. Bir tek sonda ki sayı farkı var ve 1000 TL fiyat farkı çıkıyor.

Maalesef bende anlayamadım farkın sebebini. Detaylara inmeyi başarabilsem belki çıkar ama ASUS ürünü kendi sitesine koymamış. Detaya bakamıyorum.

Lenovonun Asıl amacı iş için kullanımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı