8 yıllık League of Legends serüveni

Ben başlamak istiyorum. İnsanların ne dediği şahsen benim için önemli değil ama çok mu sövüyorlar gerçekten? Birde yaşım 19 acaba geç mi kaldım.
Aman iyi ki bulaşmadın. Sadece sövmeleri değil trollüyorlar da. Bu kadar insan başlama diyor bi' bildikleri var demek ki.🙂

Ben başlamak istiyorum. İnsanların ne dediği şahsen benim için önemli değil ama çok mu sövüyorlar gerçekten? Birde yaşım 19 acaba geç mi kaldım.
Küfürsüz rekabetçi oyun biliyor musun? :D LoL'ü oynamayacaksan küfürlerden dolayı değil, sana yaşattığı zaman kaybından dolayı oynamayabilirsin. Bu genel olarak online oyunların sorunu. İyi oynamak için çok oynamak gerekir, çok oynamak zaman kaybı yaratır. Doğuştan gelen Allah vergisi bir aimin, kolun varsa bilemem. Yıllarca LoL oynayacağıma, Witcher serisi bitiririm. Skyrim'de dağlara taşlara kendimi vururum, modlarla oyunu yaşatırım. Gider Mafia 2'yi alır, o dönemde illegal olmanın tadını alırım. Oyunculuk böyle bir şeydir ya. Nedir bu online rekabetçi kafası? Sana yaşattığı tek his rekabet, hırs. Eğlence namına bir şey yok.

Küfürsüz rekabetçi oyun biliyor musun? :D LoL'ü oynamayacaksan küfürlerden dolayı değil, sana yaşattığı zaman kaybından dolayı oynamayabilirsin. Bu genel olarak Online oyunların sorunu. İyi oynamak için çok oynamak gerekir, çok oynamak zaman kaybı yaratır. Doğuştan gelen Allah vergisi bir aimin, kolun varsa bilemem. Yıllarca LoL oynayacağıma, Witcher serisi bitiririm. Skyrim'de dağlara taşlara kendimi vururum, modlarla oyunu yaşatırım. Gider Mafia 2'yi alır, o dönemde illegal olmanın tadını alırım. Oyunculuk böyle bir şeydir ya. Nedir bu Online rekabetçi kafası? Sana yaşattığı tek his rekabet, hırs. Eğlence namına bir şey yok.

Küfürsüz oyun yoktur. Adam durup dururken küfür ediyor neden o soraka alacakmış ben soraka almışım. Karşıma en nefret ettiğim karakter Lux'u aldı normal maç bir de bu yani o maçıda kazandım kudurdu.
Bir de yuumi alıp oyun osnu Darius'u taşıtıp all Chat'e büyük harplerle basit yazıp oyun sonu ayır basit yazıp karşı takımın kudurması izlemek cidden zevkli. Bu kadar kasmaya gerek yok eğlence için gir çık bak urf geldi gir eğlen çık.
Bende 3. sezonda başladım o zamanın zevki yok ama idare eder.

Küfürsüz oyun yoktur. Adam durup dururken küfür ediyor neden o soraka alacakmış ben soraka almışım. Karşıma en nefret ettiğim karakter Lux'u aldı normal maç bir de bu yani o maçıda kazandım kudurdu.
Bir de yuumi alıp oyun osnu Darius'u taşıtıp all Chat'e büyük harplerle basit yazıp oyun sonu ayır basit yazıp karşı takımın kudurması izlemek cidden zevkli. Bu kadar kasmaya gerek yok eğlence için gir çık bak urf geldi gir eğlen çık.
Bende 3. sezonda başladım o zamanın zevki yok ama idare eder.
Aynen öyle, sadece eğlence modlarını oynamak için tutuyorum hesabımı. Hatta şuan urf var galiba.

Nemo'dan Anılar serisi:
Valorant oynarken, Sova kitledim diye 30 saniye sonra mikrofondan ana bacı söven biriyle karşılaşmıştım. Chat'te küfür okumak çok rencide etmiyordu tabii. Ama direkt sesli olarak birinin bana kin güttüğünü duymak çok üzücüydü. Sesli sohbeti kapatmak zorunda kalmıştım. Gerçek hayatımda gözlerimin içine bakamayacak insanların rahatça sövebilmesi çokta sinirimi bozmuştu. 😡

Edit: Ve mesaj sayım ilkokul numaramla aynı olmuş. 🤗 Hiç bozasım yok. Editleyip editleyip mi konuşsam artık. :D

Ben mide Nasus alıyorum sebebi ise karşımda yasuo gibi Nasus'a karşı alınmaması gereken Hero'lardan. Ama adamlar sanki sövmüşüm gibi bana mid Nasus ne alaka falan yazıyorlar. O arkadaşlar genelde sadece yasuo alan kişiler falan :d.

Kardeşim 8 yıllık oyun tecrüben var, 14 gün ban yemişsin ve ban açılır açılmaz all mute çekileceğini bilmiyor musun? Banın açıldıktan sonra 14 gün boyunca chatten A bile yazmayacaktın. Geçmişin silinecekti. Yazık olmuş..

Sezon 3'te bile insanlar birbirine dümdüz gidiyorlardı, hiçte öyle aile ortamı falan yoktu. :D.

Giriliyordu ancak şu anki gibi değil bomboş sövmüyorlardı adamlar. Şimdi gidipte 0/15 adamada sövmemezlik yapmazsın illaki söversin.

Ben LoL'u tam 6yıldır oynuyorum S5 ve S6'daki kitle resmen ucup gitmis toz olmus S11 şu an herkes birbirine sövüyor 12 13 yasındaki çocuklar klavye delikanlılı yapıp dini ırkı her şeye sövüyorlar. Riot oyunu artık çok saldı yeni itemlerin dengesi yok Hero'lar dengesiz Darius orn Yone gibi Hero'lar şu an aşırı dengesiz.

Geri
Yukarı