9. sınıfa yeni başlandığında okul tarafından istenen A4 kağıdı verilmeli mi?

@170981 veliye düzgün bir dille ifade edilmesine zaten bir şey demiyorum fakat bazı okullar bunu zorunlu kılıyor. Okula şu kadar bağış yap ya da şunu getir, kaydını öyle yapalım diyorlar. Bunu da etik bulmuyorum. Okullar tabii ki bağış toplayabilir, durumlarını izah edebilirler fakat bunu zorunlu kılamazlar. Niye bağış topluyorlar demiyorum, bağışı zorunlu kılmalarına kızıyorum. Kızdığım şey bu.

@170981 veliye düzgün bir dille ifade edilmesine zaten bir şey demiyorum fakat bazı okullar bunu zorunlu kılıyor. Okula şu kadar bağış yap ya da şunu getir, kaydını öyle yapalım diyorlar. Bunu da etik bulmuyorum. Okullar tabii ki bağış toplayabilir, durumlarını izah edebilirler fakat bunu zorunlu kılamazlar. Niye bağış topluyorlar demiyorum, bağışı zorunlu kılmalarına kızıyorum. Kızdığım şey bu.
Hocam, o durumla bu durum aynı mı sizce? Ben de okula kayıt için 5.000-10.000 TL isteyen devlet okullarına karşıyım ama adamlar 1 top kağıt istemiş Allahınızı seviyorsanız. Ha ben şundan da eminim, o paraları isteyen okullar o paraları cebine atmıyordur ama o miktarlar kesinlikle yanlış.

Hocam o durumla bu durum aynı mı sizce? Bende okula kayıt için 5.000-10.000 TL isteyen devlet okullarına karşıyım ama adamlar 1 top kağıt istemiş allahınızı seviyorsanız. Ha ben şundan da eminim o paraları isteyen okullar o paraları cebine atmıyordur ama o miktarlar kesinlikle yanlış.

Hocam ben okulumun sayfasından yılda ne kadar kaar zarar ettiklerine bakmıştım(tam hatırlamıyorum) ama 60k kaar yazıyordu tam emin değilim beni linçlemeyin üzmeyin beni.

Hocam ben okulumun sayfasından yılda ne kadar kaar zarar ettiklerine bakmıştım(tam hatırlamıyorum) ama 60k kaar yazıyordu tam emin değilim beni linçlemeyin üzmeyin beni.
Hocam para arta kalabilir bu benim dönemimde de olmuştu(tabi 60.000 gibi bir miktar değil). Sonuçta o para bu sene artarsa önümüzdeki sene her şeye zam geleceği için süspanse edilmede kullanılır.

Edit:Örneğin biz ilkokulumuzun bilgisayar laboratuvarı yenilenmesi için okul olarak para biriktiriyorduk sonra bir hayırsever bütün laboratuvarı karşılamak istedi bizde o artan parayı sonraki sene okulun boyanmasında kullandık.

Yıl olmuş 2024 devlet ülkenin çeşitli noktalarına 3-5 kağıt fabrikası yapsın ve al sana ucuz top kağıdı, sorun çözüldü :D

Year is 2024- devlet yapsın bi 3-5 kağıt fabrikası o da ucuzz tobp kağıdı iste no proBlem-o's:D (2 karadeniz, 3 marmara, 2 akdeniz 1 de ege'ye yaptın mıydı tadından yenmez :d
Yıl olmuş 2024 devlet ülkenin çeşitli noktalarına 3-5 kağıt fabrikası yapsın ve al sana ucuz top kağıdı, sorun çözüldü :D
Year is 2024- devlet yapsın bi 3-5 kağıt fabrikası o da ucuzz tobp kağıdı iste no proBlem-o's:D (2 karadeniz, 3 marmara, 2 akdeniz 1 de ege'ye yaptın mıydı tadından yenmez :d

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı