Abim vefat etti

Başın sağ olsun.

Buna gelecek "hahaha"ları hissedebiliyorum ancak başka da diyebilecek pek bir şeyim yok, kötü bir durum.

Abini hatırladıkça ağlama, gülmeye çalış. Onun senden istediği şey tam olarak bu çünkü, onu unutma ama güçlü kal(a)mamak onun isteyeceği bir şey olmazdı. Böyle düşün bir de.

Allah mekanını cennet eylesin kardeşim.
Kardeş veya aileden biri ölünce acısı kötüdür. Böyle durumlarda annenin babanın yanında lütfen dur onlarla birlikte savaş onları yalnız bırakma, elbet hepimiz bir gün öleceğiz ama şuanda annenin durumunu hayal bile etmek istemiyorum..
Okulu da sakın kafana takma okulun ailenden önemli değil.
Allah mekanını cennet eylesin..

@gods of 999- Kardeşim umarım senin de başına gelirde konu açarsın biz hahaha atarız tamam mı?​

Yapabileceğin bir şey yok. Ölüm senin elinde değil, kontrol edemezsin. Abin üzülmeni istemezdi emin ol, acınla dalga geçmeyi deneyebilirsin. Duygularını da içinde tutma, onları yaşayarak atlatabilirsin. Mutlu olabilmek için bedelini acı çekerek ödeyeceksin. Zaman geçtikçe acın azalacak ve birkaç sene içerisinde abin aklına bile gelmemeye başlayacak. Ailene, özellikle annene destek ol bu dönemde.

Kalp krizinden abim ölmüş. Çok üzülüyorum, okulda bile kendimi ağlamaktan tutamadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl üzgünlüğümü geçiririm? Oyun oyna demeyin lütfen oyunlarda abimin arkadaşları var ve abimi soruyorlar onlar sordukça ben abimi hatırlıyorum ve çok üzülüyorum.
Zaten okul stresi + aile baskısı bunlar çok etkiledi beni.
başın sağolsun allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin kardeşim.
@ShadowFighter
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstersen bunu izle. Müslüman isen eğer...

Son düzenleme:
Kalp krizinden abim ölmüş. Çok üzülüyorum, okulda bile kendimi ağlamaktan tutamadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl üzgünlüğümü geçiririm? Oyun oyna demeyin lütfen oyunlarda abimin arkadaşları var ve abimi soruyorlar onlar sordukça ben abimi hatırlıyorum ve çok üzülüyorum.
Zaten okul stresi + aile baskısı bunlar çok etkiledi beni.
Acini anlayamasak da, cok basin sagolsun kardesim.

Yeni konular

Geri
Yukarı