Abim vefat etti

Başın sağ olsun, bence 1 hafta okula gitmeyip kafanı dinlendir. Eğer boş kalmak istemiyorsan bir şeylerle de uğraşabilirsin.

Kalp krizinden abim ölmüş. Çok üzülüyorum, okulda bile kendimi ağlamaktan tutamadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl üzgünlüğümü geçiririm? Oyun oyna demeyin lütfen oyunlarda abimin arkadaşları var ve abimi soruyorlar onlar sordukça ben abimi hatırlıyorum ve çok üzülüyorum.
Zaten okul stresi + aile baskısı bunlar çok etkiledi beni.

Başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin.

Başınız sağ olsun. Yaşadığınız acıyı tahmin bile edemiyorum. Aynısı benim başıma gelse hayata küserdim herhalde. Ağlamak iyi gelir, dozunda ağlayın. Eğer cidden sorun yaşayacaksanız profesyonel bir destek almanızı öneririm. Tek başına üstesinden gelmek cidden zor. Abiniz kaç yaşındaydı bu arada?

Başınız sağ olsun. Yaşadığınız acıyı tahmin bile edemiyorum. Aynısı benim başıma gelse hayata küserdim herhalde. Ağlamak iyi gelir, dozunda ağlayın. Eğer cidden sorun yaşayacaksanız profesyonel bir destek almanızı öneririm. Tek başına üstesinden gelmek cidden zor. Abiniz kaç yaşındaydı bu arada?
21. 22'ye 1 ay kalmıştı :(

Başın sağolsun kardeşim, senin yaşadığın da tarifsiz bir acı ama evladını kaybeden anne babanın acısı her şeyden ötedir. Annenin her dakika her an 9 ay karnında taşıması olsun, belli bir yaşa gelene kadar gece her ağladığında uykusundan kalkıp ilgilenmeleri, onunla yatıp onunla kalkmaları olsun. Aynı şeyleri sen doğup büyürken de yaşadılar. O yüzden onlar senden de üzgün durumdadırlar, güçlü olup, metanetli olup onlara destek vermen, onların acısını hafifletmek için onların huyuna gitmen, onları mutlu etmeye çalışman acını biraz olsun hafifletmeni sağlar. Böyle acılar bir şekilde insanı olgunlaştırıyor, keşke daha geç olgunlaşsak da bu acıları hiç yaşamasak ama doğanın da düzeni bu maalesef.

Mekanı cennet olsun.

Geri
Yukarı