Acer Aspire A315-59G mavi ekran hatası

snyzen4

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
512GB
Ekran kartı
MX550
İşlemci
12th Gen Intel® Core™ i5-1235U
Acer Aspire A315-59G henüz yeni aldım sayılır garanti devam etmekte buraya atamadım DMP dosyasını kalbim durdu mavi ekran yiyince sıfır laptopta yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayar bende de var artık kronik bir şey herhalde. Ben şu şekilde çözdüm ve 4 aydır almıyorum. Ondan önce ise düzenli olarak 4 günde bir mavi ekran alıyordum. İlk olarak bilgisayara soğutucu aldım. Daha sonra Windows 11'den Windows 10'a geçtim. Ardından tekrardan 11'e geçtim. Biraz garip ama düzeldi.

Aynı bilgisayar bende de var artık kronik bir şey herhalde. Ben şu şekilde çözdüm ve 4 aydır almıyorum. Ondan önce ise düzenli olarak 4 günde bir mavi ekran alıyordum. İlk olarak bilgisayara soğutucu aldım. Daha sonra Windows 11'den Windows 10'a geçtim. Ardından tekrardan 11'e geçtim. Biraz garip ama düzeldi.
Bende ilk defa oldu arada bir görüntü ve ses takılıyor yarım saniyelik falan bu sefer görüntü ve ses dondu direk mavi ekran attı

Bende ilk defa oldu arada bir görüntü ve ses takılıyor yarım saniyelik falan bu sefer görüntü ve ses dondu direk mavi ekran attı
Bende acer aspire a315-510p kullanıyorum laptopumu çok fazla yorduğumda vs. vs. aynı hatayı alıyorum geri açılıyor zaten laptopunuzu çok yormayın ne oyun laptopu ne de performans laptopu kullanıyorsunuz dikkatli olun mavi ekrandan acer sorumlu olmaz..

Yeni konular

Geri
Yukarı