Acer Nitro 5 AN515-55 alınır mı?

Bütçe
8 bin tl
Acer'de bildiğim kadarıyla müşteri hizmetlerinden yükseltemezsiniz. Ayrıca ASUS önermemin sebebi genellikle ASUS yükseltilebilir cihaz yazıyor alırken.

Anladım, fakat ASUS için çok ısınıyor diyorlar :( 144 Hz olması 1650 Ti falan çok iyi sanırım ama bilmiyorum :( yükseltemezsem kötü mü olur peki, Lenovo yükseltilebilir mi?
Dediğim gibi 1650 Ti daha iyi 1650'den. Lenovo'nun olumsuz bir yeri yok.

Evet Lenovo'dan bahsediyorum.

Bu forumda oylama gibi bir şey var mı, mesela Lenovo Gaming 3 mü Acer Nitro mu diye anket tarzında :( çünkü herkes farklı telden çalıyor ve çok kararsızım bilmediğim için

Anladım, fakat ASUS için çok ısınıyor diyorlar :( 144 Hz olması 1650 Ti falan çok iyi sanırım ama bilmiyorum :( yükseltemezsem kötü mü olur peki, Lenovo yükseltilebilir mi?
Laptop soğutucuları var ASUS'un bildiğim kadarıyla. Eğer almak istersenizde yine acer o sizin kararınız olur rami yükseltmek için bir rami çıkarmanız gerekir ve 16 GB laptop rami kolay bulumuyor. Bütçenizi yükseltmek veya ileride satın almak sizin için daha iyi olabilir.

Bu forumda oylama gibi bir şey var mı, mesela Lenovo Gaming 3 mü Acer Nitro mu diye anket tarzında :( çünkü herkes farklı telden çalıyor ve çok kararsızım bilmediğim için
Hocam bütçenizi zorlayabilirseniz Dell'in modellerine bakın en iyi laptop markasıdır kendisi. Msi ile birlikte :). Asus'u neden önermediğimizi Donanım Arşivi laptop incelemelerinden görebilirsiniz.

Bu forumda oylama gibi bir şey var mı, mesela Lenovo Gaming 3 mü Acer Nitro mu diye anket tarzında :( çünkü herkes farklı telden çalıyor ve çok kararsızım bilmediğim için.

Var, büyük ihtimalle Lenovo çıkar oylamadan.

Hocam ısınma olayı şöyle: Şimdi Asus Tuf serisi ikiye ayrılır, A15 ve F serisi. A15 serisi ısınma sorunludur, önermem. F serisi ise ısınma sorunu yoktur.
Asus TUF Gaming FX706LI-HX200 i5-10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650TI 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu laptop F serisinden yani ısınma sorunu yok. RAM'i de yüksektilebilir bu cihazın.

Hocam ısınma olayı şöyle: Şimdi Asus Tuf serisi ikiye ayrılır, A15 ve F serisi. A15 serisi ısınma sorunludur, önermem. F serisi ise ısınma sorunu yoktur.
Asus TUF Gaming FX706LI-HX200 i5-10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650TI 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu laptop F serisinden yani ısınma sorunu yok. RAM'i de yüksektilebilir bu cihazın.
Katılıyorum. Bende şuan bütçe olsa gözüm kapalı alırım.

Hocam ısınma olayı şöyle: Şimdi ASUS TUF serisi ikiye ayrılır, A15 ve F serisi. A15 serisi ısınma sorunludur, önermem. F serisi ise ısınma sorunu yoktur.

Çok güzel açıklamışsınız teşekkür ederim, lakin kararsız olduğum için en çok birlik hangisinde ise ona karar vereceğim sanırım. Birkaç gündür çeşitli yerlerde araştırıyorum, en çok Acer söylendi. Senin de söylediğin gibi yükseltme seçeneği olması çok iyi ama zaten yükseltme seçeneği olmadan bile 1650 Ti var, RAM yükselse yeter. Yani gerçekten iyiye benziyor zaten 3 laptop arasında kalmıştım fakat en az önerileni bu oldu
Katılıyorum. Bende şuan bütçe olsa gözüm kapalı alırım.
Diğer markaralara kıyasla mı bunu alırsınız ? acer ya da lenovo yerine
Lenovo Gaming 3 nasıl arkadaşlar ve hangisini önerirsiniz birkaç çeşidi var da anlamıyorum
Arkadaşlar, yukarıda söylediğim oyunları oynayabilmek için illa Gaming laptop almama gerek var mı? Normal laptop ya da Ideapad alsam yine yüksek performans alabilir miyim, geleceğe yönenelik olur mu ya da uzun süre kullanabilir miyim? Hangi marka olursa olsun hep olumsuz yorumları oluyor ve çok kararsızım :( kimisinin ekranında sıkıntı var, kimisi cızırtı yapıyor, kimisi çok ses çıkarıyor, kimisi ısınma sorunu var :( en sağlıklısı hangisi acaba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı