Acer Nitro 5 RTX 3050 Ti alınır mı?

Bütçe
16-17k
Tabii ki, yüklemesi çok kolay.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam.

Üniversitede kullanacağım ama oyun da oynamak için alıyorum.
2023 yılından sonra çıkan oyunlar için rtx 3050/3050ti laptoplar alınmaz.

Rtx 3050 laptoplar maalesef ki bu yıl itibariyle özellike oyun için alacaklar olanı sevindirmez ve zevk de vermez.
Kendim 3050 laptop kullanıyorum ancak önümüzde çıkacak olan AAA oyunları artık açamayacak.
Açsa bile düşük ayarda oynatacak.

Ancak hala c2077, gow, rdr2, hogwarts, spiderman veya uncharted gibi kaliteli oyunlar için hala yeterli.
Bunları bilerek bu ekran kartına sahip laptopları alın ve çok klişe gelebilir ama en az 6gb vram için bütçenizi zorlayın. Hatta 4050 serisi şuan tam f/p serisi. (Laptoplar için)

2023 yılından sonra çıkan oyunlar için RTX 3050/3050ti laptoplar alınmaz.

RTX 3050 laptoplar maalesef ki bu yıl itibarıyla özellike oyun için alacaklar olanı sevindirmez ve zevk de vermez.
Kendim 3050 laptop kullanıyorum ancak önümüzde çıkacak olan AAA oyunları artık açamayacak.
Açsa bile düşük ayarda oynatacak.

Ancak hala C2077, GoW, RDR2, Hogwarts, Spider-Man veya Uncharted gibi kaliteli oyunlar için hala yeterli.
Bunları bilerek bu ekran kartına sahip laptopları alın ve çok klişe gelebilir ama en az 6 GB VRAM için bütçenizi zorlayın. Hatta 4050 serisi şu an tam F/P serisi. (laptoplar için)

Biraz daha biriktirelim o zaman hocam yazın sonuna doğru fiyatlar uçmazsa alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı