Açık liseye geçmek mantıklı mı?

Ben şu an da Anadolu lisesinde okuyan bir 10. sınıfım. 11 ve 12 de açık liseye geçme diye bir düşünce var içimde. Sizce mantıklı mı? Açık liseye geçersem dershaneye yazılırım diye düşünüyorum. (Şu an 10. sınıftada dershaneye gidiyorum) Ben evde daha iyi çalışan bir öğrenciyim çünkü soru çözmeye daha çok vaktim oluyor. Lisem de çok iyi bir lise değil. Bazı hocalar çok kötü. Okuldan geldğimde dinleneyim yemek yiyeyim derken saat 7:30 oluyor zaten ders çalışmaya fırsatım olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?(Sorularınız varsa cevaplayabilirim)

Hocam geçtiniz mi açığa? Geçtiyseniz deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?

Ben şu an da Anadolu Lisesinde okuyan bir 10. sınıfım. 11 ve 12'de açık liseye geçme diye bir düşünce var içimde. Sizce mantıklı mı? Açık liseye geçersem dershaneye yazılırım diye düşünüyorum (Şu an 10. sınıfta da dershaneye gidiyorum). Ben evde daha iyi çalışan bir öğrenciyim çünkü soru çözmeye daha çok vaktim oluyor. Lisem de çok iyi bir lise değil. Bazı hocalar çok kötü. Okuldan geldiğimde dinleneyim, yemek yiyeyim derken saat 7:30 oluyor ve zaten ders çalışmaya fırsatım olmuyor. Ne yapmam gerekiyor (Sorularınız varsa cevaplayabilirim)?
Merhaba. Açık Lise sizin için nasıl geçti, 2023 yılında YKS'ye girdiniz mi ve tercih yaptınız mı yoksa mezuna mı kaldınız?
Kazandım. Birden fazla defa. Üniversite sınavıyla liseyi nasıl bitirdiğinin bir alakası olmadığı için etkilemiyor. 2015-2017 Radyo ve Televizyon Programcılığı Ön Lisans mezunuyum. Mezun olduktan sonra Gazetecilik bölümüne Dikey Geçiş Sınavı ile geçtim ancak sonra o bölümü bırakmak istedim. Gazetecilik bölümünden kaydımı sildirip tekrar Üniversite Sınavına girdikten sonra başka bölümlere geçtim.
Merhaba. 2023 yılı itibariyle hangi bölümdesiniz ve Lisans mezunu oldunuz mu? Gazetecilik bölümünü bıraktıktan sonra hangi bölümlere geçtiniz?

Ben şu an da Anadolu lisesinde okuyan bir 10. sınıfım. 11 ve 12 de açık liseye geçme diye bir düşünce var içimde. Sizce mantıklı mı? Açık liseye geçersem dershaneye yazılırım diye düşünüyorum. (şu an 10. sınıftada dershaneye gidiyorum) ben evde daha iyi çalışan bir öğrenciyim çünkü soru çözmeye daha çok vaktim oluyor. Lisem de çok iyi bir lise değil. Bazı hocalar çok kötü. Okuldan geldğimde dinleneyim yemek yiyeyim derken saat 7:30 oluyor zaten ders çalışmaya fırsatım olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?(sorularınız varsa cevaplayabilirim)

Aynen. Bütün gün PC oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı