Adalet mi gerekli eşitlik mi?

Kanunlardaki temel sebep aslında şu, kadınlar erkeklere göre kas olarak daha zayıf oldukları için erkek kendini savunabilirken kadınlarda bu daha az görülüyor.

Sergen hocam adaleti savunurken.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    720,2 KB · Görüntüleme: 25
Kanunlardaki temel sebep aslında şu, kadınlar erkeklere göre kas olarak daha zayıf oldukları için erkek kendini savunabilirken kadınlarda bu daha az görülüyor.
Fiziksel olarak demiyorum tek şöyle bir kanun var diye biliyorum. Bir kadın bir erkeğe suç atsa polis kanıt istemeden sorguya çekebiliyor. Bunu çok kendi lehine kullanan çıkar.

Fiziksel olarak demiyorum tek şöyle bir kanun var diye biliyorum. Bir kadın bir erkeğe suç atsa polis kanıt istemeden sorguya çekebiliyor. Bunu çok kendi lehine kullanan çıkar.

Evet var, video atacağım bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada dediğiniz olay oluyor.

Ama kadını öldüren bir erkek neden serbest bırakılıyor?

Yetersiz delil oluyor genelde fakat bunu savunmuyorum.

Şu asil duruşa bak bee.

Eyvallah hocam, davamızın arkasındayız elhamdülillah.

Haklısınız hocam hangi sosyal mecrada cinsiyet tartışması çıksa sonu kötü bitiyor iki tarafta hep kendini üstün göstermeye çalışıyor.

Hocam anlayamadıkları şey cinsiyetlerin neslini devam ettirmesi için birbirine ihtiyaç duyarken, birinin eksiğini birisi doldururken birinin birinden üstün olduğunu düşünüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı