Adana'da sığınmacı kampında kalan Suriyeliler, Polislere saldırdı!

Olay nedir ne değildir bilmiyorum aşırı muhalif bir haber kanalı dışında en ufak bir bilgi göremedim.

Haberi dikkatli okursanız orası mülteci kampı. Video tam izlenirse görülecek etraf full dikenli tel ile çevrili.

Yani açık cezaevi gibi bir yer aslında. Etrafı dikenli teller ile kapalı giriş çıkış olmayan bir alan resmen. Yemekler kötü diye eylemler başlayınca polis içeri girmiş zaten. Orada yemekler BM veya AB fonları tarafından karşılanır. Ne yemek veriyorlar ne vermiyorlar bilmiyorum. Orada ki insanlar dışarı çıkamadığı için yemek falan alamazlar sadece orada durmaları gerekiyor.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içersinde güzel nefret kusulmuş gene aç gebersinlerden tut onların yemek neyine beter olsunlardan gebertilsine kadar kelimeler söylenmiş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşmuş gene hemen.
Aha gelmiş bizim suriyeli sever :D

Çoğu peygamberin ar*plara gelmesinin sebebi bu.
Kesinlikle abi. Nerede bozguncu, şerefsiz toplum varsa oraya peygamber gönderilmiş. Hz Muhammedin araplara gönderildiğine bakmayın, bunların ataları çocuklarını diri diri gömüyorlardı. Peygamber öldükten daha 100 sene sonra eski hallerine dönmüşlerdi zaten.

Nasıl bitti savaş! Siz haberleri takip etmiyor musunz? Daha doğrusu nerede yaşıyorsunuz?

Bu adamlar Esad'tan kaçtı zaten! Esad başta iken nasıl savaş bitmiş oluyor. Veya Rusya orada ABD orada İran orada üstüne YPG-PYD-PKK yapılanıyor nasıl bitmiş bu savaş! Savaş bittiyse kazananı kim? Türkiye'yi geçtim dünyaya yayıldı hangi ülkeden kim dönmüş Suriye'ye?

Savaş bittiyse bizim neden her hafta 3-5 şehidimiz geliyor kim saldırıyor bize? Biz kime operasyon yapmaya hazırlanıyoz! Orada bir sürü tünel hendek kazan tank savardan uçak savara kadar silah desteği alanlar kim!
Kardeşim sürüyüliler dünyanın en masum insanları

Nasıl bitti savaş! Siz haberleri takip etmiyor musunz? Daha doğrusu nerede yaşıyorsunuz?

Bu adamlar Esad'tan kaçtı zaten! Esad başta iken nasıl savaş bitmiş oluyor. Veya Rusya orada ABD orada İran orada üstüne YPG-PYD-PKK yapılanıyor nasıl bitmiş bu savaş! Savaş bittiyse kazananı kim? Türkiye'yi geçtim dünyaya yayıldı hangi ülkeden kim dönmüş Suriye'ye?

Savaş bittiyse bizim neden her hafta 3-5 şehidimiz geliyor kim saldırıyor bize? Biz kime operasyon yapmaya hazırlanıyoz! Orada bir sürü tünel hendek kazan tank savardan uçak savara kadar silah desteği alanlar kim!
Soracağın sorular:
Bu adamlar savaşmak yerine neden kaçtılar?
Neden bizim ülkemize kaçtılar? Sınır komşuları sözde din kardeşleri Su*di a*abistan neden kucak açmadı?
Askerimiz neden şehit oluyor diyorsun, benim askerim neden orada diyemiyorsun değil mi?

Bu adamlar Esad'tan kaçtı zaten! Esad başta iken nasıl savaş bitmiş oluyor. Veya Rusya orada ABD orada İran orada üstüne ypg-pyd-pkk yapılanıyor nasıl bitmiş bu savaş! Savaş bittiyse kazananı kim? Türkiye'yi geçtim dünyaya yayıldı hangi ülkeden kim dönmüş Suriye'ye?

Alayı ölsün gebersin bize ne? Sanki yararları varda zararı olmasın...
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Geçen hafta her yıl düzenlenen şehir festivaline gittim, 2 senedir pandemiden dolayı gidememiştim. Her yer Suriyeli, Afgan dolmuş. Rahatça gezemedim, hareket edemedim. Kim bilir kaç kez Afgan'ların ağızları açık etraftaki kızlara baktıklarını gördüm. Genç kızlara, benim yaşıtlarıma cidden üzüldüm. Eğlenmek için çıktıkları yerde apaçık tecavüze uğruyorlar.

AHaber izleyince ben :D Zamanında Medal of Honor ve ArmA3 görüntülerini "TSK pkkyı böyle vuruyor" diye izleten, GTA 5 hile kodlarını, darbe şifresi olarak gösteren ve nicesini yapan "haber" kanalını izlemiyoruz :D

Sırf yemeğin lezzeti yüzünden bunu yaptıklarını sanmıyorum. Büyük ihtimalle yemekler hijyen koşullarına uygun değildi. Bunun mümkün olmadığını düşünen varsa açsın baksın KYK yurt yemek şikayetlerine. İhaleyi alanlara denetim resmen sıfır.

Geri
Yukarı