Adana'da sığınmacı kampında kalan Suriyeliler, Polislere saldırdı!

Hocam arkadaş Türklerin genetiği Arapların genetikleriyle karşılaştırılabilir mi diye sormuş.

Karşılaştırılabilir mi? Hayır karşılaştırılamaz.

Araplar hiçbir toplumda kolay kolay entegre olamaz. Arapların nasıl bir geleneklerinin olduğunu araştırabilirsiniz. Ben yazarsam troller hemen beni din düşmanı olarak lanse ederler.

Bizde Afganistan da ki gibi baça bazi adında küçük erkek çocuklarını taciz etme geleneği yok.

Pakistan gibi 10 - 13 yaşında ki kız çocuklarıyla evlenme gibi bir gelenek yok.

Bu tür olay maalesef ülkemiz de yaşandı. Pakistanlı biri, Türkiye'den 13 yaşında ki kızı kaçırıp, Pakistan da evlendi.

Kısaca bir ırkın nasıl bir ırk olduğunu geleneklerinden anlayabilirsiniz. Irkları karşılaştırmadan önce bunu bilmekte fayda var.
Afganistan'da bilirsiniz hocam zaten abdest almayanın kafasının kesilmesini geçtim cinsel organından deşerler bence. :D

Sakalın yoksa en iyi durumda dayak yersin. Bak en iyi durumda diyorum bununda örneği var çünkü. Sakalsız gezmek günah ama küçük çocuklara taciz sevap(!).

Hocam yanlış bilgi vermiş olmayayım ama benim bildiğim kadarıyla Taliban yönetimi, bu gelenekleri yasakladı ve uygulayanları da idam edeceğini açıklamıştı.

Afgan erkekler zaten savaş olduğu için ülkesinden kaçmıyor, bu şerefsizliği yaptıkları için ülkeden kaçıyorlar.

Milyonlarca pedofili Afgan şu an ülkemizde....

Hocam yanlış bilgi vermiş olmayayım ama benim bildiğim kadarıyla Taliban yönetimi, bu gelenekleri yasakladı ve uygulayanları da idam edeceğini açıklamıştı.

Afgan erkekler zaten savaş olduğu için ülkesinden kaçmıyor, bu şerefsizliği yaptıkları için ülkeden kaçıyorlar.

Milyonlarca pedofili Afgan şu an ülkemizde...

Evet eş cinsel ilişki olduğu için Taliban tarafından yasaklandı ve idam edilmeleri gerekti ancak hepsi ülkeden kaçtı. Şu da var ki bu Afganlar çocuk tacizine Türkiye'de de devam ediyorlar üstelik daha reşit bile olmamış kız çocuklarını ülkeden kaçıranlar bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı