Adrenalin 20.2.2 ile RX 5700 XT Sorunları Çözüldü

Asus Rog Vega 64 kartımı sırf bu yüzden garantiye verdim bir de üzerindeki RGB çıkışı çalışmıyordu. Daha önce sıkıntım pek yoktu, nadiren kapanma oluyordu. 20 serisi driverlardan sonra sıklaştı.
Eğer değişim derlerse rog 5700XT veya 2070 super alacağım. 5700XT nin kapanmayacağını bilsem alırım. Ama kararsızım.

PC uykudan uyanınca DP port çalışmıyo bu sürümde. Bağlantı hatası veriyo ve monitor uyanmıyo. Bu sürümü kesinlikle sorunlu. 19.30.02 sürümüne döndüm sorunum çözüldü.

Asus Rog Vega 64 kartımı sırf bu yüzden garantiye verdim bir de üzerindeki RGB çıkışı çalışmıyordu. Daha önce sıkıntım pek yoktu, nadiren kapanma oluyordu. 20 serisi driverlardan sonra sıklaştı.
Eğer değişim derlerse rog 5700XT veya 2070 super alacağım. 5700XT nin kapanmayacağını bilsem alırım. Ama kararsızım.
5700 XT Strix modellerinde kronik sorun var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer 5700 XT almayı düşünürseniz Nitro+ veya Gaming X modellerini öneririm. Yurt dışından alacaksanız Red Devil de olabilir. 2070S mi 5700 XT mi orası size kalmış. Ben sırf sürücüleri daha iyi ve bir iki FPS fazla veriyor diye o karta 1000 lira vermem. Vermedim de zaten, onun yerine Nitro+ aldım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı