Akit, bu kez de “Atatürk Stadyumu” ismini hedef aldı

png-clipart-bone-bone.png

Al Akit, buraya bırakıyorum bi' ara yersin.

@Re Malaka burada asıl sorulması gereken, Türk vatandaşı diyorsunuz. Bir insan kendisine bu kadar ayrıcalık tanıyan birisini neden sevmez? Atatürk düşmanlığını yasallastirmayin.

Bir şeyi sevmemek ile ona düşman olmak aynı şey mi? Çok politik konuşuyorsunuz :) Neyse.

Birçok nedeni olabilir.
Kimse kimseyi sevmek durumunda değil.

Osmanlı Devletini sevmeyen Türkiye Vatandaşları olduğu gibi mesela Atatürk'ü sevmeyen Türkiye Vatandaşları da olabilir.
Ikisini seven de olur, sadece birisini seven de olur. Hatta ikisini sevmeyenler de olabilir? Olamaz mı?

Asıl ben onu anlamıyorum, neden bir şeyleri sevmeyi insanlara dikte ediyoruz?

Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşları Türk vatandaşı olarak tanımlanır, bunu öğren. Kimse kimseye bir şey dikte etmiyor, bunlar senin gibilerin uydurduğu şeyler. Türkiye'nin kurucusunun isminin bir stada verilmesinde hiçbir sorun yok, sorun ülkenin kurucusunun isminin bile stada verilmesinden rahatsız olanlardadır.

Atatürk ve Cumhuriyet olmasa adı sanı duyulmayacak boş boş kuduz köpek gibi saldıran "AkİT" den beklenecek hareket. Çok takmamak gerekiyor, tepki vermek zaten istedikleri şey.

Alkol alıp dindar olmadığı için sevmiyorlar. Yahu bir insan ibadet etmiyorsa tanrısı ve kendisi arasındadır kendi günahı değil mi? Sana etme mi diyor hayır, ama toplumumuzda dindar olsun namaz kılsın da sonrasına bakarız çalıyor mu sıkıntı değil algısı var.

Sende yanlış bilgi veriyorsun Atatürk dindarmış ki.

Bir şeyi sevmemek ile ona düşman olmak aynı şey mi? Çok politik konuşuyorsunuz :) neyse.

Sevmemekle düşman olmak aynı şeydir senin gibiler beğenmiyorsa afganistana gitsin vatanhainleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı