Akortek/Teknobiyotik tarafından dolandırıldım

Lütfen, bakın sizden rica ediyorum işin peşini bırakmayın ve olay sadece ürün iadesiyle, icrayla vs. hallolmasın. Rica ediyorum dolandırıcılıktan suç duyurusunda da bulunun. Gerçekten böyle bir rezillik olamaz.

Hocam en son söylediklerinden vazgeçip bize dilekçe verin bizde size ürünü verelime geldi olay :). Ben gerçekten rezillik üstüne rezillik yaşıyorum.

bu ürünün yerine high power 80plus gold 800w lık ürün verdiler sıfır, hiçbir şekilde iletişim kurmadım onlar aradı vs. fakat bu süreç nerdeyse 2 yıl sürdü alışveriş yapıpta bu şekilde mağdur olduktan sonra tekrar alışveriş yapacağım bir site değil.

bu ürünün yerine high power 80plus gold 800w lık ürün verdiler sıfır, hiçbir şekilde iletişim kurmadım onlar aradı vs. fakat bu süreç nerdeyse 2 yıl sürdü alışveriş yapıpta bu şekilde mağdur olduktan sonra tekrar alışveriş yapacağım bir site değil.
Bu tür tüketici - satıcı ilişkilerini ayrı bir kategoride arşivlemek gerek diye düşünmeye başladım. Benzer durumları yaşayanlar durup genel başlık açmasınlar, gelip okusunlar ne yapabileceklerine dair fikir sahibi olsunlar gibi.

Emeğine sağlık @YugiPeeK - sayende alışverişilmeyecek* bir yeri daha öğrendik. Belki sana 16x4 hediye gönderirler. :)

*Böyle bir kelime yok merak etmeyin ancak gideri var.

Bu tür tüketici - satıcı ilişkilerini ayrı bir kategoride arşivlemek gerek diye düşünmeye başladım. Benzer durumları yaşayanlar durup genel başlık açmasınlar, gelip okusunlar ne yapabileceklerine dair fikir sahibi olsunlar gibi.

Emeğine sağlık @YugiPeeK - sayende alışverişilmeyecek* bir yeri daha öğrendik. Belki sana 16x4 hediye gönderirler. :)

*Böyle bir kelime yok merak etmeyin ancak gideri var.

Her müşterilerini susturacaklarını sandılar tehdit eden bile olmuştu zamanında ve bu yaptıklarının yanları kar kalacaklarını bile düşündüler tehdit edeni saklayıp korudular isim soyisim bile vermediler müşteri hizmetleri numarasından bunu yaşadım utanmadalar hiçbir şeyden haberleri yokmuş gibi ses kaydı vardır eminim fakat çamura yatacakları için o konuyla ilgili hiç uğraşmadım neyse ki galiba bir şeyler değişti yada mining sayesinde işleri iyi gitti o sayede yardımcı oldular öbür türlü adım gibi eminim batacak bir firmaydı bence bu kadar insanı mağdur edip piyasada tutunmaları imkansızdı yani.. neyse ki sessiz kalıp tehdite korkacağımı sandılar ters köşe oldular bu yazdıklarımı okuyanlar nasıl bir site olduğunu öğrenip alışveriş yapmamışlardır okuyupta alışveriş yaptılarsa aldıkları ürün bozulunca yaşayacaklar zaten buda güzel bişey 😂

@YugiPeeK hocam bende hazir sistem almak istiyordum ama cok fazla sikayet var sitesinde kullanilmis ürün kullandiklarini gordum bu tur sitelerin bu forumdada basi agriyan cok kisi gordum bu yuzden vazgectim hazir sistem almaktan elle tek tek toplayacagim sanirim.

Bende High Power 600W 80+ Gold almıştım 3 ay önce ve durduk yere güç vermeyi kesti. Ürünü gönderdim. 3 haftaya yakın olacak, bekliyorum geri dönüşlerini. Maalesef en F/P ve en uygun buradaydı ürün. Umarım bir sorunla karşılaşmam ve sizin yaşadığınız mağduriyetleri yaşamam. 3 aylık 0 bir ürünün bu kadar çabuk güç keseceğini hiç düşünmezdim ve bu bir PSU :) İnşallah bende pişman olmam buradan aldığıma. Geçmiş olsun size de bahsettiğiniz süreç, bir müşteri olarak benim bile içimi daralttı.
NOT : Bu süreçte hiç elektrik kesintisi yaşamamıştım. Ve ilk 2.5 ay bilgisayarı neredeyse açmamıştım bile. Tam düzenli oyuna başladım, günümün 3-4 saatini vermeye başladım böyle bir sorunla karşılaştım.

Ben Galax Sonar 02 almıştım. 1 yıl olacak neredeyse. Bozulursa bu kadar uğraşmak istemem, ki ekipmanlarda garanti kapsamı dışı deyip yolluyorlardır muhtemelen.

@YugiPeeK hocam bende hazir sistem almak istiyordum ama cok fazla sikayet var sitesinde kullanilmis ürün kullandiklarini gordum bu tur sitelerin bu forumdada basi agriyan cok kisi gordum bu yuzden vazgectim hazir sistem almaktan elle tek tek toplayacagim sanirim.

incehesap itopya qp ile alışveriş yapıp ürün arızası durumu yaşadım ve gayet olumlu geçti süreçlerim ilgileniyorlar. itopyanın tek sıkııntısı hijyen adı altında ürün iade almamaya çalışmaları oda hikaye iade alıyorlar sadece süreci uzatıyorlar fakat yardımcı oluyorlar bu teknobiyotik gibi değiller. qpden hazır sistem alıp kasa bozulunca iade almışlardı ürünü, incehesapta birden fazla iadelerim oldu sorunsuz süreci uzatmadılar.

Bende High Power 600W 80+ Gold almıştım 3 ay önce ve durduk yere güç vermeyi kesti. Ürünü gönderdim. 3 haftaya yakın olacak, bekliyorum geri dönüşlerini. Maalesef en F/P ve en uygun buradaydı ürün. Umarım bir sorunla karşılaşmam ve sizin yaşadığınız mağduriyetleri yaşamam. 3 aylık 0 bir ürünün bu kadar çabuk güç keseceğini hiç düşünmezdim ve bu bir PSU :) İnşallah bende pişman olmam buradan aldığıma. Geçmiş olsun size de bahsettiğiniz süreç, bir müşteri olarak benim bile içimi daralttı.
NOT : Bu süreçte hiç elektrik kesintisi yaşamamıştım. Ve ilk 2.5 ay bilgisayarı neredeyse açmamıştım bile. Tam düzenli oyuna başladım, günümün 3-4 saatini vermeye başladım böyle bir sorunla karşılaştım.
benim süreç yaklaşık 2-3 yıl sürdü umarım sizinki daha kısa sürer :)

Yeni konular

Geri
Yukarı