Tekno Seyir Üyesinden Technopat Kıyaslaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TeknoSeyir'i diğer sitelerle asla kıyaslamak istemem, benim için yeri ayrıdır, Plus sisteme geçildiği gün de üyeliğimi alacağım. Ancak görüp, şahit olduğum - Teknoseyir

ts.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu günlerede mi kalacaktık ? Technopat, Tekno Seyir arasında rekabet olmamalı. Sonuçta aynı amaç için çalışıyorlar. Ben ara sıra Tekno Seyir'ide takip ediyorum. Bence böyle bir rekabet gereksiz.

ts levent pekcan.jpg

Yok rekabet değil... Birçok siteyi takip ediyoruz... Günlük girdiğim 4-5 site var...
Benim gibi PCLaps v.b. gibi sitelerden akıp gelen 1000-2000 kişilik Kemik kadro isyanda... Ergen edition oldu site...

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben de zamanında Tekno Seyir'i takip ettim ama nedense Technopat kadar güzel gelmedi. Çünkü videolarda veya parça incelemelerinde Technopat kadar ayrıntıdan ve Öğretici bir şekilde anlatılmıyordu. O yüzden pek dikkatimi çekmedi. Burda öğrendiğim çok bilgi var. O kadar saatlerce video olmasına rağmen sıkılmadan izliyorum.

Bizim kavga veya rekabetle işimiz olmaz. Bilgi çoğaltmaya ve doğru bilgi sunmaya bakarız. Kendi içlerinde özel sorunlarını buralara diğer platformlardan haber veya ispiyonlamaları getirmeyin.

Öncelikle merhaba,

İlk olarak şunu belirtmek istiyorum. Technopat'tan bazı kişiler Tekno Seyir'i, Tekno Seyir'den de bazı kişiler Technopat'ı düşman gibi görüyor. Sanki 2 ekibin arasında basketbol maçı varmış da illa birinin tarafında olmak, birinin kazanmasını beklemek gibi. Bu algıyı 2 tarafın da kırması gerekiyor. Sosyal ağlara da bakarsanız 2 ekipteki kişilerin de aralarında bir sorun olmadığı görürsünüz. Facebook'ta ben de Levent Pekcan, Murat Gamsız, Barış Özkök, Emre Çelikkol, Can Akbulut ve birçok kişiyi takip ediyorum. Bunda da herhangi bir sorun yok.

Konuyu açan arkadaş da "Beklenen kavga başladı." yazmış. Ortada bir kavga göremiyorum. Toplumumuz tartışmak kelimesi kavga etmek anlamında kullanılıyor, kavga etmek kelimesi de tartışmak anlamında kullanıyor nedense. Lütfen her şeyde taraf tutma sevdamızdan vazgeçelim. Bu ülkede zaten fazlasıyla şeyde taraf tutuluyor. Lütfen bir de buna teknoloji sitesi için taraf tutmayı eklemeyelim.

Bir topluluk sitesinin kendi içindeki sorunlarını da lütfen başka yerlere yaymayalım. Bu sebeple bu konuyu burada paylaşmanızı da hoş buldum. Çünkü orada o konuyu açan arkadaş kendi ilgi ve isteklerine göre yetkililerden bir şey talep ediyor. Technopat'ta da talep konuları oluyor illa ki. Bunu başka bir yerlere de yaymaya gerek yok.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. Öyle bir başlık eklemmişsiniz ki başlığı ne diye değiştirirsem yanlış anlaşılmam diye çok düşündüm.

TeknoSeyir ve Technopat aynı alana hizmet ediyor ve her iki tarafın kurucuları da iyi birer arkadaştı.

Zaten oradaki eleştirinin altında Murat Gamsız da yorum yazmış ve olayı kapatmış. Ayrıca TP Sosyal başka bir grubun şikayetlerinin, ispiyonlarının yeri değildir. İnatla dost iki tarafı birbirine düşürmeye çalışanları da tek tek tespit edip uzaklaştırırız, emin olun. Burada amaç TS'yi savunmak değildir. Her plartformun büyüdükçe kendince sorunları vardır. Örneğin TP Sosyal'in eskiden bu katı kurallar yüzünden büyüyemeyeceği ve bizim başarısız olacağımız dendi durdu. Peki ya şimdi? Sizlerin hızına yetişemiyoruz.

Konu daha fazla fuzuli yere uzamadan kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı