AKP'nin İstanbul'a ihanetinin anatomisi

Arkadaş keşke sadece Kadir Topbaş'ı savunsa. Yanlış olan her şeyi savunuyor kerata. Parası yattığı zaman, keyfinden keyif alıyor.
Gerçekten bu elemanın fonlandığını düşünüyorum. 110 milyon bile az bı para değil o zaman için.

Hem Mercedes CapaCity almak yerine neden bunları aldık ki?

Son düzenleme:
Gerçekten bu elemanın fonlandığını düşünüyorum. 110 milyon bile az bı para değil o zaman için.

Ne fonlanması Allah aşkına saçma sapan konuşmakta üstünüze yok. Ben bu kalitesiz ve sığ muhalefete karşıyım.

Metrobüs alınıyor körüklü büyük boy bedavaya mı alınacak? Yakın zamanda Ekrem İmamoğlu'da 25m kısa körüklü metrobüsler aldı. Bir zahmet bakın bakalım fiyatları neymiş? Sırf muhalif olmak için muhalif olmaya çalıştığınıza bu hallerdeyiz işte... Veya ekstra almak istiyor neden alamıyor Ekrem İmamoğlu fiyatları nedir ne değildir biraz bakın büyük Metrobüslerin. Ucuz mu pahalı mı görün.

2006 yılında alınmış otobüsler halen 36 tanesi kullanılıyor. Sanki paralar yakılmış veya çöpe atılmış hiç edilmiş gibi konuşmanız yok mu! İstanbul'da milyonlarca km yapmış yüzbinlerce insan taşımış sonuç olarak otobüsler...

65 milyon euro parayı neden gününümüz kuru ile çarptınız onu anlayamadım ben? Bu körüklü otobüsler 2006 yılında İHA'le edilmiş.

O günün şartları ile 110 milyon TL falan ediyor.

Peki troll kardeş. Technopat ilk trollü olarak seni onurlandırıyoruz.

84428eae99c40b78a6d7dccd6805fc76~c5_720x720.jpeg

Ne fonlanması Allah aşkına saçma sapan konuşmakta üstünüze yok. Ben bu kalitesiz ve sığ muhalefete karşıyım.

Metrobüs alınıyor körüklü büyük boy bedavaya mı alınacak? Yakın zamanda Ekrem İmamoğlu'da 25m kısa körüklü metrobüsler aldı. Bir zahmet bakın bakalım fiyatları neymiş? Sırf muhalif olmak için muhalif olmaya çalıştığınıza bu hallerdeyiz işte... Veya ekstra almak istiyor neden alamıyor Ekrem İmamoğlu fiyatları nedir ne değildir biraz bakın büyük Metrobüslerin. Ucuz mu pahalı mı görün.

2006 yılında alınmış otobüsler halen 36 tanesi kullanılıyor. Sanki paralar yakılmış veya çöpe atılmış hiç edilmiş gibi konuşmanız yok mu! İstanbul'da milyonlarca km yapmış yüzbinlerce insan taşımış sonuç olarak otobüsler...
36 değil koçum 6 o. Phileas dimi dediğin araçlar?

Şu ülkeye yabancı bi iktidar gelse keşke. Çalmadan, çırpmadan yönetir ve bizimkilerden daha çok düşünür bu ülkeyi.

Neden sadece AKP'nin yaptığı ihanetleri söylüyorsun? Yoksa tuttuğun partiye leke sürdürmemek için mi?

65 milyon Euro parayı neden günümüz kuru ile çarptınız onu anlayamadım ben? Bu körüklü otobüsler 2006 yılında ihale edilmiş.

O günün şartları ile 110 milyon TL falan ediyor.
Çünkü amacı AKP'yi kötüleyip CHP'yi ilahlaştırmak muhtemelen.

Geri
Yukarı