AKP'nin İstanbul'a ihanetinin anatomisi

Neden sadece AKP'nin yaptığı ihanetleri söylüyorsun? Yoksa tuttuğun partiye leke sürdürmemek için mi?

Çünkü amacı AKP'yi kötüleyip CHP'yi ilahlaştırmak muhtemelen.

Şehri yıllarca yöneten CHP değildi çünkü.

AKP'yi savunmadım. AKP'yi de sevmiyorum. 40 yılı aşkın süre İzmir'i CHP yönetti, ne değişti İzmir'de? Modern köy olarak geçiyor halk arasında, CHP'nin başında böyle liderler oldukça daha çok kaybeder CHP. İmamoğlu geldi her şey çok kötü oldu. Hala savun sen.

İmamoğlu şu şehri akp kadar kötü yönetmedi, nüfus ve mülteci sorunu varken şehri iyi yönetmekte mümkün değil. Buna da belediye müdahale edemez zaten. Son zamanlar da iyi şeylerle öne çıkmıyor o büyük bir eksi tabii.

İmamoğlu şu şehri akp kadar kötü yönetmedi, nüfus ve mülteci sorunu varken şehri iyi yönetmekte mümkün değil. Buna da belediye müdahale edemez zaten. Son zamanlar da iyi şeylerle öne çıkmıyor o büyük bir eksi tabii.

Yönetici olmak her durumla başa çıkmak anlamına gerekir. Her zaman aynı deneyimleri yaşamayacaklar.

Yönetici olmak her durumla başa çıkmak anlamına gerekir. Her zaman aynı deneyimleri yaşamayacaklar.

Ben İstanbul'un nüfus ve mülteci sorunu çözülmeden diğer sorunların çoğunun çözülebileceğini sanmıyorum. Bunlara da belediye müdahale edemez, 10 yıl İstanbul'da yaşadım o trafikler, metrobüs kalabalığı ve mültecilerin yavaş yavaş her yeri sarmasını izlemek berbattı.

İmamoğlu şu şehri AKP kadar kötü yönetmedi, nüfus ve mülteci sorunu varken şehri iyi yönetmekte mümkün değil. Buna da belediye müdahale edemez zaten. Son zamanlar da iyi şeylerle öne çıkmıyor o büyük bir eksi tabii.
İmamoğlu Almanya, İngiltere ve Amerika'dan dış borçlar aldı, belediye borç sınırını aştı, peki icraatlar nerede? ben 3 tane icraatını bile görmedim.

İmamoğlu Almanya, İngiltere ve Amerika'dan dış borçlar aldı, belediye borç sınırını aştı, peki icraatlar nerede? Ben 3 tane icraatını bile görmedim.

Ben o belediye seçimi olduğu gün uyuyamamıştım, oyların sayılmasını izledim, bir iş dönüyordu şahsen orada.

İmamson icraat'den ne anlar değil mi?😬

En çok metro yapıp bitiremeyen ödülünü vermeyi unuttunuz be! Ataşehirde 5 senedir bir metro bitiremediler, trafik çok iğrenç batı Ataşehir kısmında. Doğu kısımda aynı şekilde.

5 sene önce İstanbul'da CHP'mi vardı? 🤦‍♂️

O zaman CHP döneminden bin kat daha iyiydi. Yolların kenarlarına CHP'nin yaptığı gibi reklam koyup içine etmediler ortalığın, gittiler çiçekler koydular güzel bir görüntü ortaya çıktı böylece.
AKP döneminde metrolar en fazla 4 ay içinde tamamlanmış oluyordu.

Geri
Yukarı