AKP'nin İstanbul'a ihanetinin anatomisi

Neden sadece AKP'nin yaptığı ihanetleri söylüyorsun? Yoksa tuttuğun partiye leke sürdürmemek için mi?

Çünkü amacı AKP'yi kötüleyip CHP'yi ilahlaştırmak muhtemelen.
Bu ülkeyi 21 senedir CHP'mi yönetiyor cahil cühela adam. 14-15 yaşında çocuksun konuştuğun laflara bak.

Savundukları şeyler keşke mantıklı olsa. 14-15 yaşındaki çocuklar gelip AKP'yi savunuyor.

Bu ülkeyi 21 senedir CHP'mi yönetiyor cahil cühela adam. 14-15 yaşında çocuksun konuştuğun laflara bak.

Savundukları şeyler keşke mantıklı olsa. 14-15 yaşındaki çocuklar gelip AKP'yi savunuyor.
AKP'yi savunmadım. AKP'yi de sevmiyorum. 40 yılı aşkın süre İzmir'i CHP yönetti, ne değişti İzmir'de? Modern köy olarak geçiyor halk arasında, CHP'nin başında böyle liderler oldukça daha çok kaybeder CHP. İmamoğlu geldi her şey çok kötü oldu. Hala savun sen.

Kadir Topbaş savunucusu da gelmiş. Kadir Topbaş'ın anneme borcu vardı. Borcunu vermeden öldü. Hakkımı helal etmiyorum. Rizeli bir ortağı ile fabrika açtılar bunlar Rize'de. Annem de fabrikaya çay verdi ama parasını alamadı.

Ha bir de Hollanda'dan alınan ve bugün çalışamayan metrobüsler var tabii, bilmiyorum onlar hakkında iki kelam edebilir misin?

Öncelikle hiç kimsenin kimi savunacağını değiştiremezsiniz. Senin kendi bir sorunun vardır Topbaş'ın orasını biz bilmeyiz ama kötü bir durum olduğu vahim. Hollanda'dan alınan otobüs vakasına gelince, o otobüsler Türkiye için uygun değildi. En son yanıyordu hatırladığım kadar. Yanlış bir seçim yapmışlar şahsen Mercedes - Benz tarafından üretilen otobüsler Türkiye için daha uygundu. Yani ne diyelim şimdi.

AKP'yi savunmadım. AKP'yi de sevmiyorum. 40 yılı aşkın süre İzmir'i CHP yönetti, ne değişti İzmir'de? Modern köy olarak geçiyor halk arasında, CHP'nin başında böyle liderler oldukça daha çok kaybeder CHP. İmamoğlu geldi her şey çok kötü oldu. Hala savun sen.

Çınarcım öncelikle belirtmek isterim o arkadaş her şeyi tehdit olarak algıladığı için çok da kafaya takma derim. Dediğin şey kesinlikle doğru. Hayatım boyunca İzmir'de bir değişiklik görmedim. İmamoğlu kısmına gelince lafa gelince çok, icraate gelince yok, İBB'nin logosunu değiştirdik yeaa diye gezerler sonra.

Evet şimdi bu parayı günümüzün kuruna çeviren arkadaşlar, bunlar 2006 senenin kurundan alınmış, günümüzün kuru ile gram alakası yok ve üzerine o zamanın kuru abartı bir rakam da değil.

Bizim muhalefet özellikle Kılıçdaroğlu aslında tüm Dünyaya demokrasi dersi veriyor fakat bu tarz insanlar sırf Kılıçdaroğlu bağırıp çağırmadığı için adamı kalitesiz buluyorlar.

Adamın bir dediği diğerini tutmuyor, istiklal marşını bile okuyamıyor.

Son düzenleme:
Onu yapınca ülke kurtuluyor mu? Kurtuluyorsa ben okeyim hocam.

Bana senelerce el yazısı yazmamı zorlayan o saçma madde peki? O ne yaptı şimdi? Sanki evrakta el yazısı yazacağım?

Demokrasi adına yaptıklarına bakın gerisi önemli değil. Bir siyasetçinin marş bilip bilmemesinin ne önemi var? Marş bilenleri de gördük ne oldu faydası dokundu mu?

Marş bilip bilmemesini bir önemi yok ama sorun insanları etkileyim derken becerememesi. Kendi sınırlarını zorluyor.

Bruh. Oradan oraya nasıl geçtin ya?

Örnek veriyorum.

Onu yapınca ülke kurtuluyor mu? Kurtuluyorsa ben okeyim hocam.
Kurtulduğundan değil. Hangi ülkede, hangi partinin başkanı ülkenin yüz yıllardır aynı olan milli marşını okuyamaz? Hangi parti lider, partinin kurucusu olan ve çok büyük biri olan kişinin ilkelerini doğru düzgün bilmez?

Yeni konular

Geri
Yukarı