Akrabalarım sigara içtiğimi iddia ediyor

İçiyorsam "içiyorum" de ailene, en fazla dayağını yiyip oturursun yerine.
Akraba milletinin ağzına bakla verilmez bu devirde.

Hocam annem ve ablalarım biliyor sadece. Abim ve babam öğrenirse ciddi anlamda sıkıntı.

Saklamanın hiçbir yararı yok hocam. Ortada böyle bir durum varsa akrabanızdan önce babanızı kenara çekip söylemeniz. Eğer sigara içen bir ailedeyseniz çok kötü karşılanmaz diye düşünüyorum.

Ciddi anlamda sıkıntı yaratan babam ve abim var.

Hocam annem ve ablalarım biliyor sadece. Abim ve babam öğrenirse ciddi anlamda sıkıntı.

Yaşınız çok küçük değilse neden sıkıntı yaratılıyor anlamıyorum. Aile içini sadece siz bilebilirsiniz ve ek olarak arkadaşların belirttiği gibi sandığınızdan çok daha basit anlaşılıyor hocam.

Benim de annem bilmiyordu ama üstüme sindiği için anlamış benim söylememi beklemiş baban da anlamıştır bence.

Hocam babam ve annem ayrı yaşıyor zaten. Ben ve kardeşlerim annemle birlikte yaşıyoruz.

Yaşınız çok küçük değilse neden sıkıntı yaratılıyor anlamıyorum. Aile içini sadece siz bilebilirsiniz ve ek olarak arkadaşların belirttiği gibi sandığınızdan çok daha basit anlaşılıyor hocam.

17 yaşındayım.

Dostum baban anlayışla karşılar emin olabilirsin. Ancak içtiğin için pişmanmış gibi göstermen lazım kendini. Alışkanlık yaptı bırakamıyorum. Bırakmaya çalıştım gibisinden. Ayrıca bence gerçekten bırakmaya çalışman lazım sağlığın için.

Dostum baban anlayışla karşılar emin olabilirsin. Ancak içtiğin için pişmanmış gibi göstermen lazım kendini. Alışkanlık yaptı bırakamıyorum. Bırakmaya çalıştım gibisinden. Ayrıca bence gerçekten bırakmaya çalışman lazım sağlığın için.

Bırakmaya çalışıyorum zaten. Önceden kalın içiyordum günde 4-5 tane şimdi ince günde 1 tane içiyorum.

Geri
Yukarı