Alanya'da karnesi zayıf gelen çocuğa darp

Kanunları gelişmiş ve uygulanan bir ülkede bu herif hapse atılır. Üstüne bir daha hayatı boyunca o çocuğu tekrar göremez.

İnsanlara sadece "anne" ve "baba" sıfatına sahip diye saygı duyulmaz, hak edene saygı gösterilir o da sıfatına değil gösterdiği ebeveynliğe... Bugün ergenliğe yeni girmiş çocukların ya da 70 IQ düzeyinde zekaya sahip olan sapien görünümlü primatların bile o sıfata sahip olacak donanımı (organları) mevcut.

Tabii ki gerçeği bilemeyiz bu yapılan her ne olursa olsun aşağılıkça bir şey fakat çocuğun hiç ah-uh demeden sürekli babasının karşısında hazır ol da durması bana biraz kurgu gibi geldi. Gündem olma çabasında olan çok insan var sonuçta.

Eğitimin ailede başladığının kanıtıdır. Ayrıca o karneler sadece çocuğun değil, ailenin ve öğretmenlerin de başarısıdır. Kendi hatalarını küçücük çocuktan çıkarıyorlar. Evlenecek çiftlerin sma testindeki gibi, anne baba olabilir mi diye bir ebeveynlik testinden de geçmesi gerekir.

Kesinlikle boyle vahşiler çocuklari dovmek icin yapiyor sanki.

Böyle bir babam olsa ileride kapıma geldiğinde yüzüne 2 tane yumruğu çakar sonrada s+k++r buradan derim sokağa atarım.

2 yumruk az hocam.

Tabii ki gerçeği bilemeyiz bu yapılan her ne olursa olsun aşağılıkça bir şey fakat çocuğun hiç ah-uh demeden sürekli babasının karşısında hazır ol da durması bana biraz kurgu gibi geldi. Gündem olma çabasında olan çok insan var sonuçta.

Şoyle var kacarsa daha kotu dovecek ondan geciyor ve kurgu olmasi imkansiz kafasini vururken enseye dikkat edin gercekten sert vuruyor o bastaki tekmede.

Paylaşılan videonun altında “Olsun babasıdır, döver.” düşüncesine hâkim, gelişememiş Orta Doğu insanı mevcut mu? Ben bekliyorum Türkiye insanından bu düşünceyi. Videodan aşırı rahatsızlık duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı