Alanya'da karnesi zayıf gelen çocuğa darp

Alanya da olsa ne Irakta olsa ne? Şiddet şiddettir. Bunu yapan bizim vatandaşımız değil sıkıntı yok diyip geçicez mi? şiddetin ili ilçesi mi olur? Bu videodaki ana tartışma konusu videonun Alanya da çekilip çekilmediği mi? Her nerde yapıldıysa yapılsın tepkimizi ortaya koymamız gerekiyor. Belki bir faydası olmayacak ama neden susalım?

Alanya da olsa ne Irakta olsa ne? Şiddet şiddettir. Bunu yapan bizim vatandaşımız değil sıkıntı yok diyip geçicez mi? şiddetin ili ilçesi mi olur? Bu videodaki ana tartışma konusu videonun Alanya da çekilip çekilmediği mi? Her nerde yapıldıysa yapılsın tepkimizi ortaya koymamız gerekiyor. Belki bir faydası olmayacak ama neden susalım?
Yalan haber dedik diye bunu mu çıkardın. Ciddi sorunların var.

Yalan haber dedik diye bunu mu çıkardın. Ciddi sorunların var.
Benim mi sorunlarım var d:? Paylaşan arkadaşta gördüğü haberi burada paylaşmış. Ama sen bunu izleyip adamı kınayıp tepkini göstermek yerine gördüğü haberi paylaşan adamı kafaya almışsın. Adamın paylaştığı şey çok çok ciddi bir şiddet videosu. Bence yalan doğru diye tartışmayıp gördüğün şeyi kınamalısın. Ha Alanya da olmuş ha Marsta ne fark eder? Ayrıca bu video bir çok haber sitesinde de böyle paylaşıldı. Paylaşan arkadaşta o sıra paylaştı. Yani paylaştığında bu haber yalan değildi. Video yerine videonun nerde paylaşıldığını kale alman sinirimi bozdu sadece. Aman banane napıyorsanız yapın.

Benim mi sorunlarım var d:? Paylaşan arkadaşta gördüğü haberi burada paylaşmış. Ama sen bunu izleyip adamı kınayıp tepkini göstermek yerine gördüğü haberi paylaşan adamı kafaya almışsın. Adamın paylaştığı şey çok çok ciddi bir şiddet videosu. Bence yalan doğru diye tartışmayıp gördüğün şeyi kınamalısın. Ha Alanya da olmuş ha Marsta ne fark eder? Ayrıca bu video bir çok haber sitesinde de böyle paylaşıldı. Paylaşan arkadaşta o sıra paylaştı. Yani paylaştığında bu haber yalan değildi. Video yerine videonun nerde paylaşıldığını kale alman sinirimi bozdu sadece. Aman banane napıyorsanız yapın.
Her gördüğünü araştırmayıp doğru kabul edeceksen arkadaşın dediği gibi sorunların var demektir.

Birader hastamısın ?
Adam haberin yalan olduğunu söylemiş.
İyi yaptı dememiş. İlla burada yazılı olarak adamı kınamak zorunda değil.
Siz ciddi misiniz? Ben adama bir şey mi söyledim? Yani video Irakta çekilince bir şey mi değişti? Niye buna takılsın insanlar onu sordum. Nerede çekildiğinin ne önemi var onu sordum sadece.

Her gördüğünü araştırmayıp doğru kabul edeceksen arkadaşın dediği gibi sorunların var demektir.
Arkadaşım her gördüğümü doğru kabul ettiğim nereden çıktı şimdi? Ben sadece ırakta çekilmesinin ne önemi olduğunu sordum? Ne alakası var şimdi? Bunun neyini araştırayım düpedüz bir orangutanun çektiği darp videosu işte. Niye araştırayım? Nerede bu dayağın olduğunu mu araştırayım?

Siz ciddi misiniz? Ben adama bir şey mi söyledim? Yani video Irakta çekilince bir şey mi değişti? Niye buna takılsın insanlar onu sordum. Nerede çekildiğinin ne önemi var onu sordum sadece.
Yahu kardeşim ne taktın sende Irak'a.
Haberin yalan olduğunu söyledi sadece. Hepsi bu.
Yani Alanya da bir Türk tarafından karne sebebi ile dövülmemiş. Bunu öğrenmiş olduk.

Arkadaşım her gördüğümü doğru kabul ettiğim nereden çıktı şimdi? Ben sadece ırakta çekilmesinin ne önemi olduğunu sordum? Ne alakası var şimdi? Bunun neyini araştırayım düpedüz bir orangutanun çektiği darp videosu işte. Niye araştırayım nerede bu dayağın olduğunu mu araştırayım?
"Bence yalan doğru diye tartışmayıp gördüğün şeyi kınamalısın", yazdığınızı görüyorum gözlerim beni yanıltmıyorsa.

Yahu kardeşim ne taktın sende Irak'a.
Haberin yalan olduğunu söyledi sadece. Hepsi bu.
Yani Alanya da bir Türk tarafından karne sebebi ile dövülmemiş. Bunu öğrenmiş olduk.
Ya tamam hocam bende onu merak ediyorum Alanyada türk biri tarafından dövülmediğini öğrenince içimiz mi rahatladı? Niye buna takıldınız onu merak ettim? Yargılamıyorum sadece merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı