Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar nedir?

CoD MW Remastered.
Online ve hikaye modu için ayrı ayrı 70 GB indirmek, hikayenin 7 saat sürmesi, Online'daki optimizasyon yüzünden sürekli donma.

Orinin ilk oyunu kombatı çok kötü sadece tuş spamlıyorsunuz. The Evil Within 2, Fallout 4, Dying Light ve mgs v bitirmeden bıraktığım oyunlar hepsinin çok eksiği var bazılarının hikayesi leş bazıları da oyun yarım kalmış sürekli tekrarlıyor.
Hocam platform-macera oyununu combatı için alırsanız memnun kalmazsınız tabi ki.

Forza Horizon 4 olabilir. 88 saat oynadım ve sonra sildim. Evet güzel oyun ama sürekli aynı şeyi yapıyordum, çok sıkıcı olmaya başladı. Almasam da olurmuş.

Fall Guys aldım beleş oldu BioShock serisini aldım beleş oldu AC Origin aldım beleş oldu Borderlands 2 aldım beleş oldu daha sayabilirim yani oyunlar kötü değildi ama ne aldıysam beleş oldu bu arada AC Origin Prime ile bedava oluyor bilmeyenler için ilk ayınız değilsede sadece 8TL.

Bir oyun düşünün, satın aldığınız ve o oyuna vakit harcadığınız için pişmansınız. O oyun hangi oyun?
Benim aslında öyle düşündüğüm bir oyun yok. Satın aldığım bütün oyunları seviyorum. Fakat sizin öyle düşündüğünüz bir oyun varsa söyleyin satın almadan önce 2 kere düşünelim. :D
Vader İmmortal 1, 200 lira oyun 30 dakika sürdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı