Allah'ın adaleti adil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bırakın bu hikayeleri, çocuklar istismara uğrarken tanrı nerede adaleti nerede, yine çocuklar açıklıktan ölürken tanrı ve adaleti nerede, mazlumlar yaşamak için çırpınırken tanrı ve adaleti nerede, garibanın hakkı yenirken tanrı ve adaleti nerede? Bana yok iman yok mucize vs. gibi kavramlarla gelmeyin ilahi adaletin varlığına dair kanıt sunun inanayım.
Dostum sen ağacı yerinden oynatma hadiseni bir araştır oradaki adam ne demiş ve yapmış

Dostum sen ağacı yerinden oynatma hadiseni bir araştır oradaki adam ne demiş ve yapmış
Ağacı yerinden oynatmayı bilmem ama Ay'ın ikiye ayrılması hakkında bir kaç laf etmek isterim. Ay'ın iki ayrıldığı rivayet edilen tarihlerde Astronomi diye bir bilim dünya üzerinde mevcuttu gel gelelim Ay'ın ikiye ayrılması gibi bir olayı hiç bir Astronom kayıt etmemiş. Ay'ın ikiye ayrıldığını sadece bir kaç kişi gördüğünü iddia etmiş. Koca Ay ikiye ayrılacak ama kimse bunun kaydını kuydunu tutmayacak öyle mi!

Son düzenleme:
Eyvah Allah'a inanmadığım için cehenneme gideceğim.
İsteseydim hepinizi kurtarırdım, ama canım istemiyor, hepinizi yakacağım, kafama koydum bir kere.
Dw7rEu5WwAAzv25.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sizlere güzel bir video izleyebilirsiniz.

İnanmayan arkadaşlar nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlıyorlar. Her konuyu hem çarpıtıyorsunuz hemde tam olarak araştırmadan hazır cevap veriyorsunuz.
İsteseydim hepinizi kurtarırdım, ama canım istemiyor, hepinizi yakacağım, kafama koydum bir kere.
Eki Görüntüle 490875
Burada denilen insanların Müslümanlık dışı bir dine tapacakları veya ateist olacakları olduktan sonra ise saçma kararlılıkları yüzünden Müslümanlığı geri seçmeyeceklerindendir. Örnek vermem gerekirse siz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı