Altılı Masa Saraçhane mitingi başlıyor

Ekrem İmamoğlu'nun olayı gündem olmasaydı altılı masadan aday çıkacak muhtemel isim Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. İlk başta aday gösterilmesi gereken isim Ekrem İmamoğlu'ydu, her kesimin oyunu alabilir. Mansur Yavaş'ı da seviyorum fakat her kesimin oyunu alabileceğini düşünmüyorum.

6 ay var 6 ay daha bu vasatlıkta yaşayacağız mecbur.

"İmamoğlu davasına bakan Savcı, Ekrem İmamoğlu'na verilen cezayı yeterli bulmayarak kararı istinafa götürme kararı aldı."

Kaynak: BPT

Şu anlık tek temennimiz Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmaması olmalıdır. Kemal Kılıçdaroğlu aday olmazsa yüksek ihtimalle seçimi alırız.

Bence Kılıçdaroğlu seçime en hazır isim, bu akşam görüldü.
Bence en doğru karar Kılıçdaroğlu olur muhalefet için.

Erdoğan en çok Kılıçdaroğlu'na kaybetmekten korkuyor bence :)
Mayıs'a kadar bir sihirli değnek ile alım gücü çok iyi seviyeye gelmez ise -ki imkansız bence- Erdoğan kaybeder seçimi.
İnşallah.

Bence Kılıçdaroğlu seçime en hazır isim, bu akşam görüldü.
Bence en doğru karar Kılıçdaroğlu olur muhalefet için.
Haşa ve kella.

"İmamoğlu davasına bakan Savcı, Ekrem İmamoğlu'na verilen cezayı yeterli bulmayarak kararı istinafa götürme kararı aldı."

Hamdolsun.

Ekrem İmamoğlu'nun olayı gündem olmasaydı altılı masadan aday çıkacak muhtemel isim Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. İlk başta aday gösterilmesi gereken isim Ekrem İmamoğlu'ydu, her kesimin oyunu alabilir. Mansur Yavaş'ı da seviyorum fakat her kesimin oyunu alabileceğini düşünmüyorum.
İmamoğlu çok güçlenir bundan sonra. Mansur Yavaş'ın zaten hevesi yok. Darılmaz gücenmez. İmamoğlu da bu işe hevesli. Bence aday İmamoğlu.

İmamoğlu çok güçlenir bundan sonra. Mansur Yavaş'ın zaten hevesi yok. Darılmaz gücenmez. İmamoğlu da bu işe hevesli. Bence aday İmamoğlu.

İmamoğlu ile Erdoğan çok farklı tandans değiller ki bence.
Değişim isteniyor ise Muharrem İnce veya Özdağ tercih edilmeli. Özdağ'i pek sevmiyorum gerçi ama değişim yapabilir.

Muharrem İnce ama cidden harika bir isim.

İmamoğlu ile Erdoğan çok farklı tandans değiller ki bence.
Değişim isteniyor ise Muharrem İnce veya Özdağ tercih edilmeli. Özdağ'i pek sevmiyorum gerçi ama değişim yapabilir.

Muharrem İnce ama cidden harika bir isim.
İmamoğlu'nda hafif siyasal islamcı vibe'ı var ama Muharrem İnce'nin şansı bitti gibi. Mansur Yavaş ve İmamoğlu en güçlüleri şu an.

Ben bu başvuru dilekçesinden böyle bir durum çıkaramadım.
Haberi yapanlar, savcının cezayı yeterli bulup bulmadığını nereden çıkarmış?
Mahkeme ne istediğini, neye itiraz ettiğini yazamayan bir savcıya ne cevap verebilir ki?

20221216_000112.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı