Amazon gereksiz yere para iadesi yaptı

Forum Clerk

Hectopat
Makaleler
1
Ben bir ürün almıştım 120 mi 170 TL bir şey. Bana teslim edildi ancak Amazon'da yolda görünüyormuş. Geçen gece 1 de mail geldi iadeniz onaylandı diye bende yeni sipariş vermiştim o zannettim hatta sinirlendim ne diye iptal ediyorlar diye. Sabah baktım ki bana 1 ay önce teslim edilen ürün. Aradım konuştum gerek yok dedim ama iade yaptılar yine de. Ürün elimde diyorum bir şey olmaz kullanın bizde oluşan bir problem. 2 saat sonra hesaba para geldi. Bu kadar iyi bir müşteri hizmetleri daha yok.

Ben bir ürün almıştım 120 mi 170 TL bir şey. Bana teslim edildi ancak Amazon'da yolda görünüyormuş. Geçen gece 1 de mail geldi iadeniz onaylandı diye bende yeni sipariş vermiştim o zannettim hatta sinirlendim ne diye iptal ediyorlar diye. Sabah baktım ki bana 1 ay önce teslim edilen ürün. Aradım konuştum gerek yok dedim ama iade yaptılar yine de. Ürün elimde diyorum bir şey olmaz kullanın bizde oluşan bir problem. 2 saat sonra hesaba para geldi. Bu kadar iyi bir müşteri hizmetleri daha yok.

Evet bizim USB Wi-Fi'yi 1 aydır iade için bekletiyorlar yok belge lazımmış.

Amazon'dan bir şey alıp da sorun yaşamak imkansız cidden güzel bir firma, keşke kampanya olayını da adam gibi bir şey yapsalar, çöp kampanya sistemi sağ olsun kaç defa kampanya gibi şeylere dahil oldum kod falan gelmedi. Adamlar resmen kafasına göre istediğine kod veriyor istediğine vermiyor, bir standardı yok. Bir de hep yeni kullanıcıya yönelik kampanya yapıyorlar eski kullanıcı düşmanı adamlar.

Her zaman en güvendiğim firmadır Amazon.
Daha önce aldığım bir kablo kısa bir süre sonra bozulmuştu. Söylediğim zaman geri göndermeye uğraşmayın hemen para iadenizi yapıyoruz demişlerdi. Bir başka üründe ise aldığımdan tam 1 sene sonra ürün bozulmuştu. Kendilerine hangi servise gönderebilirim diye sorduğumda iade edin servisle uğraşmayın demişlerdi. Ve hemen iademi başlatmışlardı. Bunun gibi birçok şeyde yardımcı oluyorlar. Tüm bunlardan sonra her tanıdığıma Amazon'u öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı