Amazon'dan kuzenimle laptop getirtmek

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Amazon'dan laptop alacak kuzenim yanında gelirken getirecek ve ben de parasını vereceğim.
Bu laptobu almayı düşünüyorum ama kuzenim neden bu kadar ucuz olduğunu soruyor. Bunlar en aşağı 1500€ olması lazım diyor ama orada kullanılmış ürün 610€, sıfır yazan 850€. Alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Bence riskli, ürünü Amazon satmıyor. Amazon'un sattığı renewed ürünlerden olsa alınabilir, ancak ben linkteki ürünün riskini almazdım.

Ekstra olarak klavye konusunda sorun yaşama ihtimaliniz var. Gerçi büyük ihtimalle bunun bilincindesinizdir.

Asus Computer yazıyor üstte ama bilmiyorum artık...
Renewed ürün yazısını görmedim...
1000€ ya kadar varsa renewed de alabilirim.
Ayrıca özellikleri çok garip yazılmış üstte 240HZ yazıyor altta 120HZ.

Arkadaşlar, Almanca bildiğim için net yorum yapıyorum.

Gebraucht: 610,00 €, Burada Kullanılmış diyor.
Gebraucht: Wie neu, Burada Kullanılmış: Yeni gibi diyor.

Klavye, Türkçe klavye olmayacak. Kullanılmış ürün almak ne kadar doğru olur, sizin vereceğiniz bir karar ancak bugün itibariyle yaklaşık 4000 TL para vereceksiniz. Saygılarımla.

Umarım bir sıkıntı çıkmaz 4000 TL'ye bu ürün hayal gibi :D
Sanırım şöyle yapcam kuzenim alsın test etsin olmadı gönderir en fazla kargo parasını ben öderim.
Ama geri gönderirken bi sorun çıkarsa yandık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı