Çözüldü AMD kartlarda hangi pool daha fazla paylaşım yapıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Ben önce lolMiner kullaniyordum. Sonra trm kullanmaya başladım ton ve ETH hash oranim az da olsa artti (ETH 2mhs/ ton 100mhs) oranında. Bazıları lolMiner paylasim orani daha fazla daha çok para alırsın dedi bazıları datrm AMD için. O yuzden AMD kartta kullanırsan trm daha çok paylaşım yapıyor diyorlar. Arkadaşlar işte sizce hangisi daha cok paylaşım yaptığını deneyimlediniz?
Teşekkürler.

AMD kartlarda hangi pool seçilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim sorum şu habgi miner daha cok paylaşım yapıyor.
Teşekkürler.
4-table-en@2x.png

TRM'de kalın.
ETH kazarken 2 Mh/s'mi alıyorsunuz anlamadım. 2 Mh/s alıyorsanız gelirden çok zararınız olur.

Pool fark etmiyor. Günlük çekmek istiyorsanız, Binance Pool kullanın.

Konuları kontrol eden moderatör hiç okumuyor sanırım konu içeriğini. Konu sahibi miner tavsiyesi istiyor havuz değil.

Ekran kartınızı modeli nedir ? Minerlar arasında kayda değer fark olmayacaktır ancak AMD kartlar için TRM, NVIDIA için de T-Rex kullanılabilir genel olarak ki lolMiner veya NBMiner de ortak kullanım için biçilmiş kaftandır.

ETH kazarken 2 Mh/s'mi alıyorsunuz anlamadım. 2 Mh/s alıyorsanız gelirden çok zararınız olur.

Pool fark etmiyor. Günlük çekmek istiyorsanız, Binance Pool kullanın.
Hocam şaşırdım kazim yeri diyorum ben zaten ethermine kullanıyorum pool olarak.
Sorum AMD kartta hangi miner kullanılmalı?
Konuları kontrol eden moderatör hiç okumuyor sanırım konu içeriğini. Konu sahibi miner tavsiyesi istiyor havuz değil.

Ekran kartınızı modeli nedir ? Minerlar arasında kayda değer fark olmayacaktır ancak AMD kartlar için TRM, NVIDIA için de T-Rex kullanılabilir genel olarak ki lolMiner veya NBMiner de ortak kullanım için biçilmiş kaftandır.
Hocam tüm kartlari sattim tek kart o da 6000 serisi.
Teşekkürler.

Hocam şaşırdım kazim yeri diyorum ben zaten ethermine kullanıyorum pool olarak.
Sorum AMD kartta hangi miner kullanılmalı?

Hocam tüm kartlari sattim tek kart o da 6000 serisi.
Teşekkürler.
Bunu hiç düşünmedim hocam kazım gücü aynı olduktan sonra aylık geliri pek etkilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı