AMD Radeon 23.9.2 sürücüsü yayınlandı

Haydaa. RX 5500 XT kullanıyorum bende 1.18 GB indirdim sürücüyü sonunda da combined yazıyordu hatta bu mesajını görünce hemen bakayım dedim bu sefer de 640 MB olmuş sürücü ve sonunda ki combined silinmiş RDNA yazısı gelmiş. Dediğin gibi düzeltmişler sanırım. Acaba tekrar kurup denesem mi?

Deneyin kesinlikle. Bu durumda konu açacaktım ama gerek duymadım.

1.18 GB olan portable ve Vega sürümlerinin karışık hali sanırsam o yüzden sunucular ve linkler 1.18 GB dosya görünüyordu.

Bir de 1-2 yolu var bu sorunlara sebep olmasını sağlayan meraklısı için anlatırım.

Son düzenleme:
Denerseniz buraya yazın hocam sonucu herkes için yararlı olur.

Hocam en basiti şunu diyeyim göz kırpma sorunu vardı şu an onu yaşamıyorum. 1.18 GB olan sürücüyü kurmuştum tekrardan düzelttiler falan dedi arkadaş 640 MB olan 23.9.2 sürücüsünü kurdum göz kırpma sorunu yok şu an. Oyunlara girip bakacağım bir de.

Boyut ve dosya adı olarak bariz fark var. Herkes 1 küsur GB boyutu olan sorunlu sürücüyü kurdu bence.

Ekran Alıntısı.JPG

Hocam en basiti şunu diyeyim göz kırpma sorunu vardı şu an onu yaşamıyorum. 1.18 GB olan sürücüyü kurmuştum tekrardan düzelttiler falan dedi arkadaş 640 MB olan 23.9.2 sürücüsünü kurdum göz kırpma sorunu yok şu an. Oyunlara girip bakacağım bir de.

Boyut ve dosya adı olarak bariz fark var. Herkes 1 küsur GB boyutu olan sorunlu sürücüyü kurdu bence.

Eki Görüntüle 1952609

Ben bunu gece ilk sürücü geldiği zaman fark ettim keşke konu aşsaymışım o an.
Normalde RX 7700 XT ile RX 7800 XT için özel sürücü vardı 640 MB, diğer sürücü sürümleri 625MB'idi bunları birşeltirince herhalde kartarlda çakışma vs oldu.

Ben bunu gece ilk sürücü geldiği zaman fark ettim keşke konu aşsaymışım o an.
Normalde RX 7700 XT ile RX 7800 XT için özel sürücü vardı 640 MB, diğer sürücü sürümleri 625MB'idi bunları birşeltirince herhalde kartarlda çakışma vs oldu.

Hocam 625MB olana da baktım polaris ve Vega yazıyor onda da. 640 MB olanı indirip kurdum şimdi göz kırpma sorunu vardı bende mesela ilk paylaştıkları 23.9.2 sürümün de. Şu an onu yaşamıyorum. Artı olarak şunu da ekleyeyim psikolojik değil ama bu sürücüyü kurduktan sonra sanki sistem daha bir akıcı geldi bana nedense. Chrome kullanıyorum bariz fark var o ağırlık kasma hissiyatı yok. Masaüstünde de akıcı bayağı. Ben oyunları merak ettim şimdi girip FPS testlerini yapayım bir.

Hocam 625MB olana da baktım polaris ve Vega yazıyor onda da. 640 MB olanı indirip kurdum şimdi göz kırpma sorunu vardı bende mesela ilk paylaştıkları 23.9.2 sürümün de. Şu an onu yaşamıyorum. Artı olarak şunu da ekleyeyim psikolojik değil ama bu sürücüyü kurduktan sonra sanki sistem daha bir akıcı geldi bana nedense. Chrome kullanıyorum bariz fark var o ağırlık kasma hissiyatı yok. Masaüstünde de akıcı bayağı. Ben oyunları merak ettim şimdi girip FPS testlerini yapayım bir.

Dediğiniz olay saçma gelecek ama biraz psikolojik ve gece olmasından kaynaklanıyor olabilir. Gündüz saatlerinde tekrar baktığınız zaman eskisi gibi gözükecektir bence. Eğer dediğim olursa yazarsınız.

Sürüm pek stabil değil gibi. 23.9.1'de kalacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı