AMD Vega gizlice tanıtıldı!

AMD Vega HBM2 belleğe sahip ekran kartı gizlice tanıtıldı haberlerini gördüm. Bazı kaynaklarda GTX 1080 kıvamında olduğu söyleniyor. Fakat adı hakkında bir bilgiye ulaşamadım, muhtemelen RX 490'dır diye düşünüyorum.

4K ultra Doom (Vulkan) testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Pitbull Zaten Cannonlake çıktığında, muhtemelen AMD Zen+(plus) işlemcileri çıkartır yine kazanır. Bundan sonrası hiç belli olmaz ama daha da ileri zamanda Intel tekrar hakim olur gibi geliyor, tabii ki daha en az 3 yıl var.

5820K fiyatında yani 1600TL altında olacağını düşünüyorum.
Intel haksız rekabet davası açmaz mı öyle olursa? İki kat hızlı işlemciyi aynı fiyata satmak!

@Pitbull Zaten Cannonlake çıktığında, muhtemelen AMD Zen+(plus) işlemcileri çıkartır yine kazanır. Bundan sonrası hiç belli olmaz ama daha da ileri zamanda Intel tekrar hakim olur gibi geliyor, tabii ki daha en az 3 yıl var.

Intel haksız rekabet davası açmaz mı öyle olursa? İki kat hızlı işlemciyi aynı fiyata satmak!

Çok saçma olur kaldıki koskoca Intel, AMD ile böyle başedecekse o zaman millete kepaze olur. Bende dahil o zaman sorarlar sende daha iyisini üret ucuza sat diye. Intel'in şirazesi kaysada bu kadar alçalacaklarını düşünmüyorum.

TeknoSeyir yorumu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Saçma bir yorum yapmışlar, TitanX kullanılmasının sebebi, insanların bu kart hakkında tam bilgiye sahip olmaları, tutup Vega ile yapsalardı o kıyaslamayı sağlıklı bilgi alamazdık.

Son düzenleme:
TeknoSeyir yorumu.

Saçma bir yorum yapmışlar, TitanX kullanılmasının sebebi, insanların bu kart hakkında tam bilgiye sahip olmaları, tutup Vega ile yapsalardı o kıyaslamayı sağlıklı bilgi alamazdık.

Bu kanalın fazla bilgili olduğunu düşünmüyorum, hiçte takip etmiyorum. Yanlış bilgi edinmemek için

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı